poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Konsultacje społeczne Projektu Programu Współpracy Gminy Zduńska Wola z organizacjami pozarządowymi na 2024 rok

Informuję, iż trwają prace związane z opracowaniem rocznego Programu Współpracy Gminy Zduńska Wola z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2023 r. poz. 571), który będzie obowiązywał w 2024 r.

Przygotowano wstępny projekt Programu współpracy, który przedkładamy do konsultacji, aby zebrać wnioski, uwagi i opinie organizacji pozarządowych działających w sferze pożytku publicznego. Przedstawiony projekt programu jest wersją roboczą. W toku konsultacji będzie on ulegał zmianom. Dotyczy to w szczególności zadań priorytetowych oraz kwot planowanych na ich realizację. Takie działania związane są
z trwającymi pracami nad uchwałą budżetową na 2024 rok.

Oczekujemy na Państwa opinie, wnioski i uwagi. Można je składać do 26 października br.
w Urzędzie Gminy Zduńska Wola, ul. Zielona 30 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: sekretariat@ugzw.pl na formularzu zgłaszania opinii, wniosków i uwag, który stanowi załącznik nr 2 do zarządzenia nr 978/2023 Wójta Gminy Zduńska Wola z dnia 17 października 2023 r.