Przejdź do treści
Imieniny:
wtorek, 23 lipca 2024

Radni Gminy


RADNI GMINY ZDUŃSKA WOLA
Kadencja 2024 – 2029

 

 

Janusz Sakiewa – Przewodniczący Rady Gminy

Kadencja w Radzie Gminy: VII
 
e-mail:janusz.sakiewa@ugzw.pl
 

 

Komisja Oświaty, kultury, sportu, bezpieczeństwa i spraw społecznych:

Jarosław Andrzejewski

Przewodniczący Komisji Oświaty, kultury i spraw społecznych

Okręg: Ogrodzisko, Piaski

e-mail: jaroslaw.andrzejewski@ugzw.pl

 

 

 

Katarzyna Kurzawa

Okręg: Ochraniew, Suchoczasy

e-mail: katarzyna.kurzawa@ugzw.pl

 

 

 

 

     Małgorzata Piekarska

     Okręg: Izabelów, Izabelów Mały, Andrzejów

     e-mail: malgorzata.piekarska@ugzw.pl

 

 

 

 

Halina Walasik

Okręg: Polków, Poręby

e-mail: halina.walasik@ugzw.pl 

 

   

 

Komisja Rewizyjna:

Katarzyna Przesmycka

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej

Okręg: Korczew, Wólka Wojsławska,

e-mail: katarzyna.przesmycka@ugzw.pl

 

 

 

Agnieszka Maniewska

Annopole Nowe, Tymienice, Wiktorów

e-mail: agnieszka.maniewska@ugzw.pl
 

 

 

 

Jacek Malinowski 

Okręg: Annopole Stare, Zamłynie, Zborowskie, Laskowiec

e-mail: jacek.malinowski@ugzw.pl
 

 

 

Komisja Budżetowa, rolnictwa, rozwoju i ochrony środowiska:

Sławomir Turski

Przewodniczący Komisji Budżetowej, rolnictwa, rozwoju i ochrony środowiska

Okręg: Pratków, Rębieskie, Rębieskie Kolonia

  e-mail: slawomir.turski@ugzw.pl

 

 

 

Jarosław Sadowski

Okręg: Wojsławice

e-mail: jaroslaw.sadowski@ugzw.pl
 

 

 

 

Sylwester Witczak

Okręg: Gajewniki, Gajewniki Kolonia, Kłady, Dionizów, Mostki, Wymysłów

e-mail: sylwester.witczak@ugzw.pl

 

 

 

Komisja Skarg, wniosków i petycji:

 Wojciech Kosiński

Przewodniczący Komisji Skarg, wniosków i petycji

Okręg: Czechy – nr od 1 do 88, pozostałe począwszy od 246 i cała ul. Leśna

e-mail: wojciech.kosinski@ugzw.pl

 

 

 

 

Jacek Kozłowski

Okręg: Janiszewice, Beniaminów, Maciejów, Karolew, Opiesin

e-mail: jacek.kozlowski@ugzw.pl
 

 

 

 

Dominik Lis

Okręg: Karsznice, Michałów, Ostrówek

e-mail: dominik.lis@ugzw.pl
 

wybory_uzup_2024

wybory_uzup_2024

baner_projekt_2022

baner_projekt_2022

baner_projekt_2022

baner_projekt_2022

Kolej Dużych Prędkości

Kolej Dużych Prędkości

Gminny portal podatkowy

Gminny portal podatkowy

raport o stanie gminy zduńska wola

raport o stanie gminy zduńska wola

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe

transmisja sesji

transmisja sesji

interpelacje

interpelacje

RODO

RODO

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

SIP

SIP

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

mikroporady dla przedsiębiorców

Adopcja psów

wybory ławników

wybory ławników

CERT NASK

CERT NASK

Obszary inwestycyjne

Obszary inwestycyjne

Punkty adresowe

adresy

Czyste powietrze

CP

KGoła Gospodyń Wiejskich

KGW

Sołtysi

Sołtysi

sołectwo na plus

sołectwo na plus

infrastruktura sołecka

infrastruktura sołecka

standardy ochrony małoletnich

standardy ochrony małoletnich
ZDUNSKA WOLA Pogoda