Przejdź do treści
Imieniny:
sobota, 15 maja 2021
EnglishGermanPolish

Umowa współpracy z UKS Akademia Siatkówki podpisana

12 kwietnia została podpisana umowa współpracy pomiędzy Gminą Zduńska Wola, a Uczniowskim Klubem Sportowym Akademia Siatkówki.

– Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z klubem sportowym jakim jest UKS Akademia Siatkówki ze Zduńskiej Woli. Podpisana umowa to kolejny krok w kierunku poszerzenia naszej oferty dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Zduńska Wola. Warto podkreślić, że współpraca opierać się będzie nie tylko na aspektach sportowych, ale też organizacyjnych i marketingowych – powiedział Henryk Staniucha wójt Gminy Zduńska Wola.

W ramach realizacji projektu zostaną zorganizowane treningi siatkówki dla dzieci z terenu gminy Zduńska Wola, a także rozgrywki i turnieje siatkarskie, które odbywać się będą w Szkole Podstawowej w Janiszewicach. Dzięki temu, że UKS Akademia Siatkówki jest członkiem Akademii Skry Bełchatów możliwe będzie zorganizowanie spotkań z zawodnikami oraz trenerami  PGE Skry Bełchatów – jednego z najlepszych klubów w Polsce i Europie.

– Naszym celem jest umożliwienie oraz zachęcenie dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu wolnego, które w dobie pandemii jest bardzo istotne. Chcemy wspierać młode talenty co w połączeniu z odpowiednią opieką i wsparciem, może zaowocować rozwojem zdolnej młodzieży – zakończył wójt Gminy Zduńska Wola.

Podpisanie umowy. Od lewej: Anna Danielska - Prezes UKS Akademia Siatkówki. Od prawej: Henryk Staniucha - wójt Gminy Zduńska Wola.

spis_ludnosci

narodowy spis ludności i mieszkań 2021

baner

baner

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe

raport o stanie gminy zduńska wola

raport o stanie gminy zduńska wola

transmisja

transmisja

gospodarka-odpadami

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

sołectwo na plus

sołectwo na plus

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

rada gminy

rada gminy

Gazeta Nasza Gmina

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Adopcja psów

wybory ławników

wybory ławników
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook