sobota, 15 maja 2021

Umowa współpracy z UKS Akademia Siatkówki podpisana

12 kwietnia została podpisana umowa współpracy pomiędzy Gminą Zduńska Wola, a Uczniowskim Klubem Sportowym Akademia Siatkówki.

– Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z klubem sportowym jakim jest UKS Akademia Siatkówki ze Zduńskiej Woli. Podpisana umowa to kolejny krok w kierunku poszerzenia naszej oferty dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Zduńska Wola. Warto podkreślić, że współpraca opierać się będzie nie tylko na aspektach sportowych, ale też organizacyjnych i marketingowych – powiedział Henryk Staniucha wójt Gminy Zduńska Wola.

W ramach realizacji projektu zostaną zorganizowane treningi siatkówki dla dzieci z terenu gminy Zduńska Wola, a także rozgrywki i turnieje siatkarskie, które odbywać się będą w Szkole Podstawowej w Janiszewicach. Dzięki temu, że UKS Akademia Siatkówki jest członkiem Akademii Skry Bełchatów możliwe będzie zorganizowanie spotkań z zawodnikami oraz trenerami  PGE Skry Bełchatów – jednego z najlepszych klubów w Polsce i Europie.

– Naszym celem jest umożliwienie oraz zachęcenie dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu wolnego, które w dobie pandemii jest bardzo istotne. Chcemy wspierać młode talenty co w połączeniu z odpowiednią opieką i wsparciem, może zaowocować rozwojem zdolnej młodzieży – zakończył wójt Gminy Zduńska Wola.

Podpisanie umowy. Od lewej: Anna Danielska - Prezes UKS Akademia Siatkówki. Od prawej: Henryk Staniucha - wójt Gminy Zduńska Wola.

spis_ludnosci

narodowy spis ludności i mieszkań 2021

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe