Przejdź do treści
Imieniny:
wtorek, 23 lipca 2024

SP w Krobanowie z oddziałami integracyjnymi

Z dniem 1 września 2024 roku Szkoła Podstawowa im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Krobanowie przekształca się w Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Krobanowie. To pierwsza taka placówka w Gminie Zduńska Wola. Nowe oddziały integracyjne, których liczebność nie może przekraczać 20 uczniów, to propozycja pomocy i wsparcia dla rodziców i dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Szkoła oferuje szeroki wachlarz specjalistów i różnorodnych zajęć z pedagogiem i  psychologiem szkolnym, zajęć logopedycznych i logorytmicznych, dydaktyczno-wyrównawczych, korekcyjno-kompensacyjnych, terapii ręki, treningu czytania metodą sylabową i globalną, treningu umiejętności społecznych, Ortograffiti, redukcji stresu dla lepszego uczenia się, terapii zajęciowej. Uczniowie będą mieli możliwość uczestnictwa w zajęciach w “sali doświadczania świata” wyposażonej w podświetlany, suchy basen, kurtyny światłowodowe, panele świetlne, projektor przestrzenny , transparentne liczmany i figury geometryczne.

Zachęcamy do obejrzenia filmu promującego szkołę.

 

 

wybory_uzup_2024

wybory_uzup_2024

baner_projekt_2022

baner_projekt_2022

baner_projekt_2022

baner_projekt_2022

Kolej Dużych Prędkości

Kolej Dużych Prędkości

Gminny portal podatkowy

Gminny portal podatkowy

raport o stanie gminy zduńska wola

raport o stanie gminy zduńska wola

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe

transmisja sesji

transmisja sesji

interpelacje

interpelacje

RODO

RODO

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

SIP

SIP

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

mikroporady dla przedsiębiorców

Adopcja psów

wybory ławników

wybory ławników

CERT NASK

CERT NASK

Obszary inwestycyjne

Obszary inwestycyjne

Punkty adresowe

adresy

Czyste powietrze

CP

KGoła Gospodyń Wiejskich

KGW

Sołtysi

Sołtysi

sołectwo na plus

sołectwo na plus

infrastruktura sołecka

infrastruktura sołecka

standardy ochrony małoletnich

standardy ochrony małoletnich
ZDUNSKA WOLA Pogoda