Przejdź do treści
Imieniny:
wtorek, 16 lipca 2024

Nasza Przestrzeń. Konsultacje społeczne dokumentów planistycznych na wsi i w małych miastach

W dniu 5 czerwca 2023 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Czechach odbyło się drugie spotkanie dotyczące scaleń gruntów dla części miejscowości Czechy w ramach projektu „Nasza Przestrzeń. Konsultacje społeczne dokumentów planistycznych na wsi i w małych miastach”.

Spotkanie poprowadzili Pan Antoni Wujda – Zastępca Wójta Gminy Zduńska Wola oraz mgr inż. Marek Świątek – Kierownik Pracowni Rozwoju Obszarów Wiejskich w Wojewódzkim Biurze Geodezji w Łodzi. Na prezentację przybyli także właściciele gruntów znajdujących się we wsi Czechy – w okolicy Ronda Posła Piotra Rychlika. W trakcie spotkania zapewniono poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Annopola Nowego.

Podczas drugiego spotkania prowadzący skupili się na przedstawieniu wstępnego projektu scalenia gruntów oraz procedury złożenia wniosku o wszczęcie postępowania scaleniowego. W związku z tym zaprezentowano zebranym wniosek o dokonanie scalania gruntów części obrębu Czechy, na którym zainteresowani mogli złożyć swoje podpisy.

Wszystkich zainteresowanych scaleniem zapraszamy do pokoju nr 5 Urzędu Gminy Zduńska Wola w celu złożenia podpisu pod wnioskiem o scalenie. Każdy kto ma pytania lub wątpliwości może wziąć udział w indywidualnych konsultacjach z ekspertem ds. scaleń w dniach 06.06.2023 r. – 07.06.2023 r., które odbędą się w Urzędzie Gminy Zduńska Wola.

Do pobrania

# Plik Wielkość pliku Pobrania
1 doc WNIOSEK o wszczęcie scalenia Czechy 2023 19 KB 118

wybory_uzup_2024

wybory_uzup_2024

baner_projekt_2022

baner_projekt_2022

baner_projekt_2022

baner_projekt_2022

Kolej Dużych Prędkości

Kolej Dużych Prędkości

Gminny portal podatkowy

Gminny portal podatkowy

raport o stanie gminy zduńska wola

raport o stanie gminy zduńska wola

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe

transmisja sesji

transmisja sesji

interpelacje

interpelacje

RODO

RODO

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

SIP

SIP

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

mikroporady dla przedsiębiorców

Adopcja psów

wybory ławników

wybory ławników

CERT NASK

CERT NASK

Obszary inwestycyjne

Obszary inwestycyjne

Punkty adresowe

adresy

Czyste powietrze

CP

KGoła Gospodyń Wiejskich

KGW

Sołtysi

Sołtysi

sołectwo na plus

sołectwo na plus

infrastruktura sołecka

infrastruktura sołecka

standardy ochrony małoletnich

standardy ochrony małoletnich
ZDUNSKA WOLA Pogoda