Przejdź do treści
Imieniny:
środa, 27 stycznia 2021
EnglishGermanPolish

Granty sołeckie rozdane

W dniu 30 maja 2017 r. Sejmik Województwa Łódzkiego podjął uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego województwa łódzkiego w formie dotacji celowej, przeznaczonej na dofinansowanie zadań własnych gminy w zakresie realizacji małych projektów lokalnych realizowanych na terenach wiejskich.

Gmina Zduńska Wola złożyła 3 wnioski. W wyniku analizy w Urzędzie Marszałkowskim wybrano do realizacji 2 spośród nich – projekt sołectwa Annopole Nowe i projekt sołectwa Kłady.

W Annopolu Nowym realizowany będzie projekt pn. „Dbamy, bo nasze” polegający na modernizacji terenu wokół strażnicy OSP w Annopolu Nowym, tj. położenie kostki brukowej. Dotacja udzielona z budżetu Województwa Łódzkiego wyniesie 5 000,00 złotych. Środki budżetu gminy na realizację ww. zadania przeznaczone zostały w kwocie 9000,00 złotych.

W sołectwie Kłady zaplanowano projekt pn. „Z drogi na plac”, który przewiduje budowę altanki wraz z podłożem z kostki brukowej, zakup i montaż stołu do tenisa stołowego oraz zestawu do siatkówki. Uwieńczeniem realizacji projektu będzie spotkanie integracyjne mieszkańców sołectwa Kłady i nagranie filmiku „Kłady – z drogi na plac”. Środki budżetu Województwa Łódzkiego przeznaczone na realizację ww. projektu to 4 000,00 złotych. Środki budżetu Gminy Zduńska Wola zaplanowano w kwocie 8 800,00 złotych w ramach funduszu sołeckiego na rok 2017.

spis_rolny

spis rolny 2020

baner

baner

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

transmisja

transmisja

gospodarka-odpadami

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

sołectwo na plus

sołectwo na plus

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

rada gminy

rada gminy

Gazeta Nasza Gmina

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Adopcja psów

wybory ławników

wybory ławników
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook