Imieniny:
wtorek, 28 marca 2017
EnglishPolish

Władze

Wykaz sołtysów i rad sołeckich Gminy Zduńska Wola

Lp.
Sołectwo
Sołtys
Rada sołecka
1
Annopole Nowe
Jacek Sujecki
1. Dorota Kornacka
2. Bartosz Kornacki
3. Krzysztof Szubert
2
Annopole Stare
Ewa Niewiadomska
1. Antoni Stelmasiak
2. Dariusz Sujecki
3
Biały Ług
Krzysztof Jonczyk
1. Paweł Bombrych
2. Aleksandra Galus
3. Zygmunt Kozanecki
4
Czechy
Wojciech Kosiński
1. Józefa Klamrzyńska
2. Elżbieta Klimczak
3. Lucyna Fidler
4. Sabina Przybylak
5. Sławomir Kaczmarek
5
Gajewniki
Antoni Suwald
1. Anna Wilczyńska
2. Zbigniew Damas
3. Wojciech Owczarek
6
Gajewniki Kolonia
Krystyna Smażek
1. Sławomir Tomczyk
2. Sylwester Grzanka
3. Zdzisław Wilmański
4.  Tomasz Nowak
7
Henryków
Włodzimierz Białecki
1. Piotr Kozubek
2. Mariusz Kubiak
3. Magdalena Skawińska
8
Izabelów
Jerzy Antoszczyk
1. Jan Lorenc
2. Protazy Janecki
3. Piotr Smażek
4. Małgorzata Szewczyk
9
Janiszewice
Robert Bembenek
1. Aldona Michalska
2. Henryk Taborek
3. Rafał Kiedrowski
4. Agnieszka Muchiewicz
5. Marian Abramczyk
10
Karsznice
Mariola Klimaszewska
1. Aneta Niezgodzka
2. Ewa Jarczewska
3. Marek Jabłoński
4. Jarosław Świątek
11
Kłady
Wacław Maniewski
1. Jadwiga Kusiak
2. Zdzisława Szulada
3. Tomasz Gruszczyński
12
Korczew
Gabriela Knera – Zakłos
1. Anna Pilarek
2. Sylwia Tęsiorowska
3. Ireneusz Pawlicki
4. Mariusz Kowalczyk
5. Radosław Abramczyk
13
Krobanów
Bernardeta Gładkiewicz
1. Jarosław Tomczyk
2. Anna Kaszczyk – Kowalczyk
3. Iwona Sobczak
14
Michałów
Jan Gabryś
1. Anna Chwiołka – Piekarz
2. Bogdan Woźnicki
3. Jacenty Antczak
15
Mostki
Jacek Mikołajczyk
1. Grzegorz Wardęga
2. Bożena Rzeźniczak
3. Jakub Nowicki
4. Mirosława Szewczyk
16
Ochraniew
Katarzyna Kurzawa
1. Henryka Bednarska
2. Mirosław Piechocki
3. Sebastian Kanty
4. Zenon Banaś
17
Ogrodzisko
Mirosława Małolepsza
1. Leszek Wartalski
2. Anna Stoczkowska
3. Teresa Włodarczyk
4. Krzysztof Rosiak
5. Anna Rosiak
18
Opiesin
Maria Madziąg
1. Rozalia Karbowiak
2. Arkadiusz Lewicki
3. Władysław Lisiecki
19
Ostrówek
Kazimierz Warecki
1. Krzysztof Kacpura
2. Dominik Lis
3. Katarzyna Musielak
20
Piaski
Elżbieta Rosiak
1. Iwona Andrzejewska
2. Renata Szczerba
3. Małgorzata Łyczkowska
4. Andrzej Witczak
5. Tadeusz Perdek
21
Polków
Halina Walasik
1. Dariusz Sójka
2. Krzysztof Szymczak
3. Zofia Jatczak
22
Poręby
Bogdan Krajcer
1. Dariusz Kaczmarek
2. Patrycja Frątczak
3. Aneta Tarakowska
4. Jarosław Borodijuk
23
Pratków
Mirosław Forusiński
1. Zofia Cieślak
2. Jan Różański
3. Wioletta Moj
24
Rębieskie
Agnieszka Turska
1. Kazimiera Banaś
2. Kazimierz Kosiński
3. Roman Janiak
25
Suchoczasy
Jan Tobiasz
1. Cezary Mataśka
2. Stanisław Kluska
26
Tymienice
Agnieszka Maniewska
1. Janina Cichowicz
2. Edyta Kamas
3. Sławomir Grabiasz
27
Wojsławice
Sławomir Szrejter
1. Agnieszka Placek
2. Elżbieta Jóźwiak
3. Irena Jakubowiak
28
Wólka Wojsławska
Paweł Pluskota
1. Sławomir Glazik
2. Jerzy Frontczak
3. Urszula Walusińska
4. Barbara Kopciuch
5. Agnieszka Pluskota
29
Wymysłów
Kamil Wosik
1. Sylwester Witczak
2. Maria Biesiada
3. Krystyna Śliwińska
4. Krzysztof Rybka
5. Mieczysław Paroński
30
Zamłynie
Małgorzata Rabiega
1. Jacek Bednarski
2. Mariusz Jezuita
3. Dominik Sawicki
31
Zborowskie
Wojciech Michalski
1. Marianna Reda
2. Dariusz Maniewski
3. Grzegorz Stupski