sobota, 15 maja 2021

Zasady przeprowadzenia debaty nad  raportem o stanie gminy za rok 2020

• Wójt Gminy Zduńska Wola przedstawi raport o stanie gminy podczas sesji Rady Gminy w dniu 27 maja 2021 roku.
  • Debata nad raportem zostanie przeprowadzona podczas sesji Rady Gminy w czerwcu 2021 roku – dokładna data zostanie podana do wiadomości wraz z zaproszeniemna sesję.
  • Nad raportem o stanie gminy mogą zabierać głos mieszkańcy Gminy Zduńska Wola.
  • W gminie do 20 000 mieszkańców, aby zabrać głos w debacie, mieszkaniec składa do Przewodniczącego Rady Gminy pisemne zgłoszenie poparte podpisami co najmniej 20 osób. Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie na adres magdalena.gorzawska@ugzw.pl lub Biurze Rady  Gminy w Urzędzie Gminy  Zduńska Wola, ul. Zielona 30, pok. 21. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15 – liczy się kolejność zgłoszeń.
  • Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który została zaplanowana sesja, podczas której ma być przedstawiony raport o stanie gminy, tj. najpóźniej w dniu 26  maja 2021 roku.
  • O sposobie zabierania głosu w debacie mieszkańcy, którzy dokonali zgłoszenia będą poinformowani po sesji, na której przedstawiono raport.

spis_ludnosci

narodowy spis ludności i mieszkań 2021

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe