piątek, 15 listopada 2019

Zaproszenie na posiedzenie Komisji Rady Gminy Zduńska Wola

Zduńska Wola, dn. 29.10.2019 r.

Uprzejmie zawiadamiam, że w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zduńska Wola
ul. Zielona 30, odbędą się posiedzenia:

4 listopada 2019 r. – Komisji rewizyjnej – o godz. 14:00.

4 listopada 2019 r. – Komisji skarg, wniosków i petycji – o godz. 14:00.

4 listopada 2019 r. – Komisji oświaty, kultury i spraw społecznych – o godz. 14:00.

4 listopada 2019 r. – Komisji budżetowej, rolnictwa, rozwoju i ochrony środowiska – o godz. 14:00.

Porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przyjęcie porządku obrad.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie określenia stawek podatku od nieruchomości – materiały nr 1.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie określenia stawek podatku od środków transportowych – materiały nr 2.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały sprawie  ustalenia szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat, jak również trybu ich pobierania – materiały nr 3.
  7. Zaopiniowanie projektu w sprawie uchwalenia Programu współpracy Gminy Zduńska Wola z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok – materiały nr 4.
  8. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały nr VII/66/2019 Rady Gminy Zduńska Wola z dnia 24 kwietnia 2019 r. w sprawie uchwalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Zduńska Wola – materiały nr 5.
  9. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały nr V/58/2019 Rady Gminy Zduńska Wola z dnia 28 lutego 2019 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów – materiały nr 6.
  10. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Zduńska Wola
    na 2019 rok – materiały nr 7.
  11. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Zduńska Wola na lata 2019 – 2028 – materiały nr 8.
  12. Sprawy różne.
  13. Zakończenie posiedzenia.