Przejdź do treści
Imieniny:
poniedziałek, 27 czerwca 2022
EnglishGermanPolishUkrainian

XXII Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa w Powiecie Zduńskowolskim

Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli serdecznie zaprasza Wystawców do zgłaszania udziału w XXII Regionalnej Wystawie Rolno-Przemysłowej, która odbędzie się 21 sierpnia 2022 r. (niedziela) na terenie Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji – Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Zduńskiej Woli przy ul. Dolnej 41. Organizowana już po raz dwudziesty drugi przez Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli impreza wystawiennicza stanowi dla firm związanych z przemysłem, rolnictwem, przetwórstwem i handlem okazję do zaprezentowania swoich produktów, nawiązania kontaktów, czy też zawarcia kontraktów handlowych. Regulamin i karta zgłoszenia udziału dostępna jest na stronie internetowej www.powiatzdunskowolski.pl . Dodatkowe informacje o warunkach uczestnictwa w XXII Regionalnej Wystawie Rolno-Przemysłowej można uzyskać w Starostwie Powiatowym w Zduńskiej Woli pod numerem telefonu 43 672 15 40 (Wydział Spraw Społecznych, Promocji, Kultury i Sportu) bądź mailowo promocja@powiatzdunskowolski.pl .

 

Pomoc dla Ukrainy

pomoc dla Ukrainy

baner_projekt_2022

baner_projekt_2022

Kolej Dużych Prędkości

Kolej Dużych Prędkości

Gminny portal podatkowy

Gminny portal podatkowy

raport o stanie gminy zduńska wola

raport o stanie gminy zduńska wola

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe

transmisja sesji

transmisja sesji

gospodarka-odpadami

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

sołectwo na plus

sołectwo na plus

interpelacje

interpelacje

epuap

RODO

RODO

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

BIP

SIP

SIP

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Gazeta Nasza Gmina

mikroporady dla przedsiębiorców

Adopcja psów

wybory ławników

wybory ławników

KGoła Gospodyń Wiejskich

KGW
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook