Imieniny:
poniedziałek, 6 kwietnia 2020
EnglishGermanPolish

XVII MIKOŁAJKOWE CUDA

5 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Krobanowie odbyły się XVII MIKOŁAJKOWE CUDA.
W sali gimnastycznej zrobiło się czerwono od mikołajkowych czapek, czerwonych sweterków, bluz i bluzeczek. Licznie zgromadzona publiczność, bowiem gościliśmy uczniów wraz z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej w Janiszewicach, z entuzjazmem powitała czarodzieja Mikołaja, który zaprezentował magiczne sztuczki. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem. Gromkimi brawami nagrodzono również tancerki ze Studia Tańca Arabesque, prowadzonego przez panią Anetę Barton. Mogliśmy podziwiać nie tylko różnorodne układy taneczne, ale i przepiękne stroje młodych tancerek. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Weronika Jakś oraz Oliwia Marszałek, które wykonanymi piosenkami wprowadziły wszystkich zebranych w świąteczny klimat. Na koniec zjawił się święty Mikołaj z czekoladowym prezentem dla każdego dziecka.

Mikołajkowe Cuda to inicjatywa zapoczątkowana przez Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Dzieci i Młodzieży w Zduńskiej Woli. Patronat nad tą imprezą od lat sprawuje Wójt Gminy Zduńska Wola.

wybory_2020_widget

wybory_2020_widget

baner

baner

wybory ławników

wybory ławników

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

transmisja

transmisja

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

rada gminy

rada gminy

Gazeta Nasza Gmina

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook