środa, 14 kwietnia 2021

Urząd Marszałkowski: Zapraszamy do udziału w Webinarium pn.: “Załóż firmę z dotacją – Fundusze Europejskie na start”

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn.: „Załóż firmę z dotacją – Fundusze Europejskie na start” podczas, którego przedstawimy aktualne możliwości uzyskania wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Webinarium odbędzie się 22 kwietnia 2021 roku (tj. czwartek), w godz. 10:00 – 11:15. Organizatorem webinarium jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/4748-webinarium-pn-zaloz-firme-z-dotacja-fundusze-europejskie-na-start, pod przyciskiem „Weź udział”.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Organizatorem. Rekrutacja trwa do 16.04.2021 r.

Do skorzystania z webinarium zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego zainteresowanych przedmiotową tematyką.

# Plik Rozmiar pliku Pobrania
1 pdf program-webinarium_22.04.21 470 KB 13