Imieniny:
piątek, 21 lutego 2020
EnglishGermanPolish

Sztuka Blisko Nas

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wojsławicach pod kierunkiem Sylwii Kałudy, nauczyciela plastyki realizowali projekt edukacyjny „SZTUKA BLISKO NAS”. Projekt miał na celu rozbudzenie wrażliwości na sztukę, zapoznanie z obrazami wielkich malarzy jak i nimi samymi oraz zapamiętanie jak największej ilości dzieł malarskich poprzez aktywne działania.

Projekt przebiegał w kilku etapach. Pierwszy to przeglądanie albumów, oglądanie filmów edukacyjnych o konkretnych dziełach i malarzach jednocześnie przybliżając ich życie i twórczość.  Kolejnym etapem była próba namalowania kopii dowolnego dzieła. Powstałe prace zawisły na szkolnym korytarzu jako pierwsza wystawa. Następny etap, który polegał na wcieleniu się w role postaci ze słynnych obrazów wywołał w uczniach, a także ich rodzicach dużo radości. Efekty pracy nad projektem można oglądać w formie wystawy na korytarzach Urzędu Gminy Zduńska Wola.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pracami “na żywo”.

wybory_2020_widget

wybory_2020_widget

baner

baner

wybory ławników

wybory ławników

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

transmisja

transmisja

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

rada gminy

rada gminy

Gazeta Nasza Gmina

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook