Przejdź do treści
Imieniny:
poniedziałek, 27 czerwca 2022
EnglishGermanPolishUkrainian

SKO w Czechach szósty raz docenione

W piątek, 3 czerwca 2022r.w wyjątkowym anturażu – w Dessie Unicom w Warszawie – odbyła się uroczysta Gala. Celem spotkania było docenienie najlepszych z najlepszych opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności w Polsce za całoroczne inicjatywy na polu konkursów, kreatywności działań i ich jakości. Z terenu gminy Zduńska Wola są to:  Agnieszka Besser-Krysiak i  Jarosław Szewczyk ze Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach, którym – jako jedynym w Polsce – przyznano platynowe odznaki. Do stolicy zaproszona została także Anna Stoparczyk – dyrektor ZSPiP w Czechach.

W agendzie spotkania uczestnicy mogli cieszyć się wystąpieniem Pauli  Januszkiewicz,  światowej sławy autorytetu w dziedzinie IT, która opowiedziała, jak dbać o ochronę danych osobowych w Internecie. Ciekawym doświadczeniem było wysłuchanie garści informacji o kolekcjach obrazów zebranych na wystawie w Dessie. Znani ze szklanego ekranu panowie: Maciej Kurzajewski (prowadzący Galę) – prezenter telewizyjny  i Robert Motyka – prezenter radiowy oraz artysta, podczas rozmowy pełnej humoru i inspirujących historii podpowiedzieli, jak pokonując wyboistą drogę spełniać marzenia. Małgorzacie Kocoń – Dyrektor Biura Młodego Klienta Banku PKO  w Warszawie dziękujemy za wyjątkowe chwile piątkowego wieczoru.

Przypomnijmy, iż w Ogólnopolskim Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli w roku szkolnym 2020/21 szkoła z Czech wywalczyła pierwsze miejsce i zdobyła nagrodę główną w wysokości 20 tys. zł. 

Pomoc dla Ukrainy

pomoc dla Ukrainy

baner_projekt_2022

baner_projekt_2022

Kolej Dużych Prędkości

Kolej Dużych Prędkości

Gminny portal podatkowy

Gminny portal podatkowy

raport o stanie gminy zduńska wola

raport o stanie gminy zduńska wola

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe

transmisja sesji

transmisja sesji

gospodarka-odpadami

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

sołectwo na plus

sołectwo na plus

interpelacje

interpelacje

epuap

RODO

RODO

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

BIP

SIP

SIP

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Gazeta Nasza Gmina

mikroporady dla przedsiębiorców

Adopcja psów

wybory ławników

wybory ławników

KGoła Gospodyń Wiejskich

KGW
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook