poniedziałek, 27 czerwca 2022
EnglishGermanPolishUkrainian

SKO w Czechach szósty raz docenione

W piątek, 3 czerwca 2022r.w wyjątkowym anturażu – w Dessie Unicom w Warszawie – odbyła się uroczysta Gala. Celem spotkania było docenienie najlepszych z najlepszych opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności w Polsce za całoroczne inicjatywy na polu konkursów, kreatywności działań i ich jakości. Z terenu gminy Zduńska Wola są to:  Agnieszka Besser-Krysiak i  Jarosław Szewczyk ze Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach, którym – jako jedynym w Polsce – przyznano platynowe odznaki. Do stolicy zaproszona została także Anna Stoparczyk – dyrektor ZSPiP w Czechach.

W agendzie spotkania uczestnicy mogli cieszyć się wystąpieniem Pauli  Januszkiewicz,  światowej sławy autorytetu w dziedzinie IT, która opowiedziała, jak dbać o ochronę danych osobowych w Internecie. Ciekawym doświadczeniem było wysłuchanie garści informacji o kolekcjach obrazów zebranych na wystawie w Dessie. Znani ze szklanego ekranu panowie: Maciej Kurzajewski (prowadzący Galę) – prezenter telewizyjny  i Robert Motyka – prezenter radiowy oraz artysta, podczas rozmowy pełnej humoru i inspirujących historii podpowiedzieli, jak pokonując wyboistą drogę spełniać marzenia. Małgorzacie Kocoń – Dyrektor Biura Młodego Klienta Banku PKO  w Warszawie dziękujemy za wyjątkowe chwile piątkowego wieczoru.

Przypomnijmy, iż w Ogólnopolskim Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli w roku szkolnym 2020/21 szkoła z Czech wywalczyła pierwsze miejsce i zdobyła nagrodę główną w wysokości 20 tys. zł.

Pomoc dla Ukrainy

pomoc dla Ukrainy

baner_projekt_2022

Kolej Dużych Prędkości