sobota, 15 sierpnia 2020

Razem dbamy o bezpieczeństwo mieszkańców

W ramach akcji „Razem dbamy o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu zduńskowolskiego” pracownicy Urzędu Gminy Zduńska Wola, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wraz
z policjantami i pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie rozdawali ulotki edukacyjne, zawierające informacje, jak nie stać się ofiarą oszustw oraz maseczki ochronne dla najbardziej potrzebujących.

W związku ze znoszeniem części obostrzeń, należy przypomnieć, że w dalszym ciągu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa m.in. w miejscach ogólnodostępnych. W dniach 14, 15 i 18, 19 maja br. pracownicy Urzędu Gminy Zduńska Wola, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz policjanci i pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie rozdawali maseczki ochronne zakupione przez Gminę Zduńska Wola oraz przypominali o zagrożeniach, na jakie są narażeni mieszkańcy naszej gminy, a w szczególności seniorzy. Przekazywano również przygotowane ulotki.

Działania profilaktyczne i prewencyjne, prowadzone przez Policję, Gminę Zduńska Wola i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie z pewnością będą miały wpływ na poprawę bezpieczeństwa naszych mieszkańców i zminimalizują ryzyko oszustw.

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe