Imieniny:
sobota, 15 sierpnia 2020
EnglishGermanPolish

Razem dbamy o bezpieczeństwo mieszkańców

W ramach akcji „Razem dbamy o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu zduńskowolskiego” pracownicy Urzędu Gminy Zduńska Wola, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wraz
z policjantami i pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie rozdawali ulotki edukacyjne, zawierające informacje, jak nie stać się ofiarą oszustw oraz maseczki ochronne dla najbardziej potrzebujących.

W związku ze znoszeniem części obostrzeń, należy przypomnieć, że w dalszym ciągu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa m.in. w miejscach ogólnodostępnych. W dniach 14, 15 i 18, 19 maja br. pracownicy Urzędu Gminy Zduńska Wola, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz policjanci i pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie rozdawali maseczki ochronne zakupione przez Gminę Zduńska Wola oraz przypominali o zagrożeniach, na jakie są narażeni mieszkańcy naszej gminy, a w szczególności seniorzy. Przekazywano również przygotowane ulotki.

Działania profilaktyczne i prewencyjne, prowadzone przez Policję, Gminę Zduńska Wola i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie z pewnością będą miały wpływ na poprawę bezpieczeństwa naszych mieszkańców i zminimalizują ryzyko oszustw.

baner

baner

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

transmisja

transmisja

gospodarka-odpadami

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

rada gminy

rada gminy

Gazeta Nasza Gmina

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Adopcja psów

wybory ławników

wybory ławników
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook