Przejdź do treści
Imieniny:
środa, 27 stycznia 2021
EnglishGermanPolish

Podsumowanie 2020 roku w SKO w Czechach

Szkolna Kasa Oszczędności działająca od ośmiu lat w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach podsumowała 2020 rok. Rok ten okazał się bardzo udany i uwieńczony został otrzymaniem trzech cennych nagród.

Pierwsza z nich to nagroda I stopnia zdobyta w Konkursie dla Szkół z okazji 85-lecia istnienia Szkolnej Kasy Oszczędności w Banku PKO BP. SKO-wicze z Czechów wzbogacili się o zestawy robotów wraz z akcesoriami do nauki programowania o wartości blisko 3 tys. zł.

Z kolei w corocznym Ogólnopolskim Konkursie Szkolnych Kas Oszczędności dla szkół i nauczycieli szkoła w Czechach zdobyła nagrodę II stopnia w wysokości 2 tys. zł. W edycji 2019/2020 nagrodzono ponad 300 placówek z całej Polski, które przygotowały elektroniczną prezentację i zaprezentowały swoje całoroczne działania związane między innymi z: edukacją ekonomiczną, promocją SKO oraz prowadzeniem bloga na platformie SzkolneBlogi.pl. Nagrodzono również opiekunów SKO – Jarosław Szewczyk i Agnieszka Besser-Krysiak otrzymali srebrne odznaki.

Ponadto w 2020 roku blog Szkolnej Kasy Oszczędności w Czechach otrzymał tytuł Bloga Miesiąca za miesiąc październik. W nagrodę szkoła otrzymała talony do Empiku na kwotę 1 tys. zł.

W ramach działalności SKO w październiku obchodzony był Tydzień Oszczędzania ze Szkolną Kasą Oszczędności. Z uwagi na fakt, że nie można było się gromadzić w większych grupach, klasy we własnym gronie zapoznały się z zasadami oszczędzania.

spis_rolny

spis rolny 2020

baner

baner

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

transmisja

transmisja

gospodarka-odpadami

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

sołectwo na plus

sołectwo na plus

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

rada gminy

rada gminy

Gazeta Nasza Gmina

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Adopcja psów

wybory ławników

wybory ławników
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook