środa, 27 maja 2020

Od dnia 18 maja 2020 r. (poniedziałek) wznowiona zostaje działalność grup przedszkolnych w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach, w Szkole Podstawowej im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Krobanowie, Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Janiszewicach, Szkole Podstawowej w Annopolu Starym i w Gminnym Przedszkolu w Ochraniewie.

Oddziały przedszkolne w pozostałych placówkach będą przyjmować dzieci od 25 maja br. – wraz z uruchomieniem zajęć opiekuńczych dla dzieci z klas I-III w szkołach podstawowych.

Zajęcia w oddziałach przedszkolnych odbywać się będą zgodnie z Procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi na czas prowadzenia zajęć opiekuńczych w okresie pandemii COVID-19, zamieszczonymi na stronach poszczególnych jednostek oświatowych.

Pierwszeństwo w przyjęciu do opieki w przedszkolu mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

O rekrutacji dziecka do placówki, na czas prowadzenia zajęć opiekuńczych w okresie pandemii COVID-19, decyduje dyrektor szkoły/przedszkola.

Zgłoszenia dzieci przyjmują sekretariaty placówek oświatowych od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

Zachęcamy do śledzenia stron internetowych placówek i kontaktu z ich dyrektorami.

wybory_2020_widget