Przejdź do treści
Imieniny:
środa, 1 grudnia 2021
EnglishGermanPolish

MŁODZIEŻOWA RADA GMINY


 

Młodzieżowa Rada Gminy Zduńska Wola powstała na mocy uchwały z dnia 01.06.2007 roku. Skupia 15 członków szkół z terenu gminy Zduńska Wola

  • Szkoła podstawowa w Annopolu Starym jest małą, ale prężnie rozwijającą się placówką. Do szkoły uczęszczają dzieci z 6 wiosek. Placówka stanowi jedyny ośrodek kultury w tym środowisku wiejskim. Jego mieszkańcy aktywnie uczestniczą we wszystkich ważnych wydarzeniach placówki. Szkołę reprezentują: Zuzanna Pawlak i Weronika Paruch
  • Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola Jana Pawła II w Czechach to największa placówka oświatowa na terenie gminy. Szkoła pozwala uczniom na działanie i rozwój poprzez liczne programy i wydarzenia. Placówkę reprezentują: Julia Raj, Laura Graf, Dawid Kwarciak i Lena Dąbrowska
  • Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Izabelowie to nowoczesny budynek, wyposażony w niezbędne pomoce dydaktyczne. Posiada pracownię językową i komputerową z bogatym wyposażeniem, bibliotekę, w której mieści się również Centrum Multimedialne z dostępem do Internetu, świetlicę, salę gimnastyczną, siłownię i obszerne zaplecze sanitarne i gospodarcze. Szkołę reprezentują: Marcelina Łakomiak i Lena Półgrabia
  • Do szkoły podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Janiszewicach uczęszcza 374 uczniów. Jest to placówka, która odznacza się wysokimi wynikami w nauce, ale także i w sporcie! Szkoła współpracuje z wieloma organizacjami na terenie naszej gminy i nie tylko! Jej reprezentanci to: Weronika Kiedrowska, Antonina Jama i Patrycja Huderek
  • Szkoła podstawowa im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Krobanowie to placówka otwarta na działanie! W szkole są realizowane programy unijne co pozwala uczniom “wypłynąć na głęboką wodę”. Placówka stawia na zdrowy styl życia co przekłada się na wysokie wyniki w sporcie! Szkołę reprezentują: Wiktoria Karasińska i Krystian Michalski
  • Szkoła podstawowa im. Adama Mickiewicza w Wojsławicach to placówka dysponująca salą gimnastyczną, świetlicą, biblioteką,a nawet sklepikiem szkolnym. Uczniowie mogą również korzystać z boiska ze sztuczną nawierzchnią. Szkołę reprezentuje: Adam Śpiewak i Julia Urbańska.

W skład prezydium wchodzą:

  • Krystian Michalski
  • Weronika Kiedrowska
  • Lena Dąbrowska
  • Wiktoria Karasińska

 

e-mail: mrgzdwola@gmail.com

Facebook: www.facebook.com/mrgzdwola

 

Statut MRG można pobrać poniżej.

Do pobrania

# Plik Wielkość pliku Pobrania
1 pdf Uchwała.XXXIX.280.2017 201 KB 210
2 pdf Uchwała Nr XII.96.2015 208 KB 197

Kolej Dużych Prędkości

Kolej Dużych Prędkości

baner_projekt

baner_projekt

Gminny portal podatkowy

Gminny portal podatkowy

raport o stanie gminy zduńska wola

raport o stanie gminy zduńska wola

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe

transmisja sesji

transmisja sesji

gospodarka-odpadami

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

sołectwo na plus

sołectwo na plus

interpelacje

interpelacje

epuap

RODO

RODO

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

BIP

SIP

SIP

młodzieżowa rada gminy

młodzieżowa rada gminy

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Gazeta Nasza Gmina

mikroporady dla przedsiębiorców

Adopcja psów

wybory ławników

wybory ławników
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook