Imieniny:
poniedziałek, 17 lutego 2020
EnglishGermanPolish

Matematyczny Świat Gier i Zabaw

W Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego  w Janiszewicach rozpoczęły się warsztaty w ramach projektu „Matematyczny Świat Gier i Zabaw” finansowanego przez Fundację mBanku oraz gminę Zduńska Wolę. Projekt ma na celu wzrost kompetencji matematycznych oraz doskonalenie analitycznego i strategicznego myślenia.

Na pierwszych godzinach warsztatów uczniowie klas II a, II b, III, IV, V a, V b oraz V c poznali i zagrali w takie gry jak: Super Farmer, Robale oraz Rummikub. Poprzez zabawę uczniowie poznali pojęcie doświadczenia losowego oraz poćwiczyli działania w zbiorze liczb naturalnych.

wybory_2020_widget

wybory_2020_widget

baner

baner

wybory ławników

wybory ławników

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

transmisja

transmisja

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

rada gminy

rada gminy

Gazeta Nasza Gmina

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook