wtorek, 27 września 2022
EnglishGermanPolishUkrainian

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że Grzegorz Schreiber – Marszałek Województwa Łódzkiego wystąpił z inicjatywą organizacji „Ryneczku marszałkowskiego – prosto od rolnika” w ramach którego zostaną bezpłatnie udostępnione miejsca handlowe dla rolników, sadowników, pszczelarzy i innych przedstawicieli branży rolniczej.

Wydarzenie będzie odbywać się cyklicznie, zaś jego pierwszą odsłonę zaplanowano w dniu 1 października 2022 r. (sobota) na parkingu Centrum Handlowego Port Łódź – ul. Pabianicka 245 w Łodzi, w godzinach 11.00-17.00.

Mając na uwadze Państwa zaangażowanie w wspieranie rodzimej produkcji rolnej, prosimy o rozpowszechnienie informacji o planowanym przedsięwzięciu wśród podmiotów, które mogą być zainteresowane prowadzeniem sprzedaży swoich produktów w ramach przedmiotowej inicjatywy. Naszą intencją jest to, aby stworzyć płaszczyznę do sprzedaży produktów żywnościowych wysokiej jakości pochodzących z terenu każdego powiatu województwa łódzkiego, dlatego zaangażowanie w rozpowszechnieniu powyższych informacji przez lokalnych włodarzy będzie rolnikom bardzo pomocne.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem tel.: 42 291 97 46 i tel. 571 552 123

Zapraszamy do udziału w Ryneczku marszałkowskim – prosto od rolnika!

Pomoc dla Ukrainy

pomoc dla Ukrainy

baner_projekt_2022

Kolej Dużych Prędkości