Przejdź do treści
Imieniny:
środa, 27 stycznia 2021
EnglishGermanPolish

Komunikat o szczepieniach

W związku z rozpoczęciem szczepień przeciwko COVID-19 dla osób zakwalifikowanych do etapu „0” tj. pracowników służb medycznych oraz pracowników innych grup priorytetowych, w tym pracowników ośrodków pomocy społecznej oraz domów pomocy społecznej, informujemy, że dane na temat szczepień przeciw COVID-19, realizowanych w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19, znajdują się na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/szczepimysie

Ponadto od 16 grudnia ruszyła bezpłatna, całodobowa infolinia dla obywateli, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat szczepień przeciwko COVID-19. Uzyskanie informacji o tematach związanych ze szczepieniami przeciw COVID-19 możliwie jest w języku polskim, angielskim, ukraińskim oraz rosyjskim.

Bezpłatny, całodobowy numer: 989.

Dla dzwoniących z zagranicy i operatorów nie obsługujących numerów specjalnych: +48 22 62 62 989.

spis_rolny

spis rolny 2020

baner

baner

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

transmisja

transmisja

gospodarka-odpadami

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

sołectwo na plus

sołectwo na plus

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

rada gminy

rada gminy

Gazeta Nasza Gmina

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Adopcja psów

wybory ławników

wybory ławników
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook