Imieniny:
środa, 19 lutego 2020
EnglishGermanPolish

Kolejny Festyn Recyklingu już za nami

Festyn Recyklingu zorganizowany został w gminie Zduńska Wola już po raz dwunasty. Tradycyjnie każdy mieszkaniec gminy Zduńska Wola, który przywiózł do Wojsławic odpady (makulaturę, kapsle, nakrętki, baterie, puszki aluminiowe, elektroodpady) otrzymał talon, który mógł wymienić na sadzonkę drzewka, krzewu czy kwiatów.

Podczas Festynu rozdawaliśmy także rośliny w ramach akcji „100 tyś. drzew na stulecie Województwa Łódzkiego”.

Zainteresowani mieszkańcy Gminy Zduńska Wola mogli wziąć udział w warsztatach przycinania drzewek, a najmłodsi uczestnicy festynu brali udział w grach i zabawach ekologicznych, prowadzonych przez Młodzieżową Radę Gminy.

Należy doceniać nawet najmniejsze działania każdego z nas na rzecz środowiska naturalnego, gdyż  mają one wymierne znaczenie i przynoszą konkretne korzyści ekologiczne. Szczególnie istotne są takie codzienne czynności, jak segregacja i właściwa utylizacja odpadów oraz poszanowanie przyrody.

wybory_2020_widget

wybory_2020_widget

baner

baner

wybory ławników

wybory ławników

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

transmisja

transmisja

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

rada gminy

rada gminy

Gazeta Nasza Gmina

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook