Przejdź do treści
Imieniny:
sobota, 15 maja 2021
EnglishGermanPolish

Klinika Prawa: Nieodpłatna pomoc prawna

W trudnych czasach pandemii z pewnością istnieje duże zapotrzebowanie na fachową, a zarazem nieodpłatną pomoc prawną. Informujemy, iż osoby niezamożne mogą w tym trudnym okresie uzyskać nieodpłatnie pomoc prawną w Klinice Prawa działającej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Udzielanie porad prawnych odbywa się z wykorzystaniem wszystkich środków porozumiewania się na odległość (poczta tradycyjna, telefon, faks, e-mail, telekonferencja na Skype).

Udzielanie opinii prawnych, a także sporządzanie pism procesowych odbywa się pod ścisłym nadzorem wykładowców posiadających co najmniej stopień doktora nauk prawnych i doświadczenie w zakresie praktyki prawniczej (zajmują się tym studenci ostatnich dwóch lat studiów).

Pomoc będzie udzielana do 20 maja 2021 roku – po wskazanym terminie nowe sprawy nie będą już przyjmowane ze względu na sesję egzaminacyjną (przyjmowanie spraw zostanie wznowione w kolejnym roku akademickim). 

 

Bliższe informacje można uzyskać (także zgłaszając od razu problem prawny do rozwiązania): 

telefonicznie/faksem: (42) 635 46 32 (poniedziałki: godz. 13-16, wtorki: godz. 9-12, środy: godz. 14-17, czwartki: godz. 12-14),

e-mailem: klinika@wpia.uni.lodz.pl

pocztą tradycyjną: Klinika Prawa, ul. Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź.

 

Bliższe informacje o Klinice Prawa: https://www.wpia.uni.lodz.pl/klinika

 

spis_ludnosci

narodowy spis ludności i mieszkań 2021

baner

baner

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe

raport o stanie gminy zduńska wola

raport o stanie gminy zduńska wola

transmisja

transmisja

gospodarka-odpadami

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

sołectwo na plus

sołectwo na plus

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

rada gminy

rada gminy

Gazeta Nasza Gmina

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Adopcja psów

wybory ławników

wybory ławników
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook