sobota, 15 maja 2021

Klinika Prawa: Nieodpłatna pomoc prawna

W trudnych czasach pandemii z pewnością istnieje duże zapotrzebowanie na fachową, a zarazem nieodpłatną pomoc prawną. Informujemy, iż osoby niezamożne mogą w tym trudnym okresie uzyskać nieodpłatnie pomoc prawną w Klinice Prawa działającej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Udzielanie porad prawnych odbywa się z wykorzystaniem wszystkich środków porozumiewania się na odległość (poczta tradycyjna, telefon, faks, e-mail, telekonferencja na Skype).

Udzielanie opinii prawnych, a także sporządzanie pism procesowych odbywa się pod ścisłym nadzorem wykładowców posiadających co najmniej stopień doktora nauk prawnych i doświadczenie w zakresie praktyki prawniczej (zajmują się tym studenci ostatnich dwóch lat studiów).

Pomoc będzie udzielana do 20 maja 2021 roku – po wskazanym terminie nowe sprawy nie będą już przyjmowane ze względu na sesję egzaminacyjną (przyjmowanie spraw zostanie wznowione w kolejnym roku akademickim).

Bliższe informacje można uzyskać (także zgłaszając od razu problem prawny do rozwiązania):

telefonicznie/faksem: (42) 635 46 32 (poniedziałki: godz. 13-16, wtorki: godz. 9-12, środy: godz. 14-17, czwartki: godz. 12-14),

e-mailem: klinika@wpia.uni.lodz.pl

pocztą tradycyjną: Klinika Prawa, ul. Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź.

Bliższe informacje o Klinice Prawa: https://www.wpia.uni.lodz.pl/klinika

spis_ludnosci

narodowy spis ludności i mieszkań 2021

projekty rozwojowe