Przejdź do treści
Imieniny:
środa, 19 stycznia 2022
EnglishGermanPolish

Kiosk badań profilaktycznych

Zachęcamy do skorzystania z nowej usługi prozdrowotnej oferowanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Usługa dostępna jest także w województwie łódzkim w siedzibie Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia przy ul. Targowej w Łodzi.

W ramach „Kiosku profilaktycznego” oferowane są następujące świadczenia: pomiar ciśnienia tętniczego, masy ciała, wzrostu, ocena składu ciała oraz obliczenie indeksu BMI. Uzyskane wyniki można skonsultować z doradcą ds. profilaktyki i promocji zdrowia, który udzieli także porad nt. zdrowego stylu życia oraz szczepień. Dzięki jego pomocy będzie można także założyć internetowe konto pacjenta.   

Aby skorzystać z konsultacji doradcy wystarczy zapisać się poprzez stronę internetową Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia lub przez Telefoniczną Informację Pacjenta – dzwoniąc na bezpłatny i całodobowy numer: 800 190 590.

Usługa jest przystosowana także dla osób z niepełnosprawnościami.  

Kolej Dużych Prędkości

Kolej Dużych Prędkości

baner_projekt

baner_projekt

Gminny portal podatkowy

Gminny portal podatkowy

raport o stanie gminy zduńska wola

raport o stanie gminy zduńska wola

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe

transmisja sesji

transmisja sesji

gospodarka-odpadami

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

sołectwo na plus

sołectwo na plus

interpelacje

interpelacje

epuap

RODO

RODO

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

BIP

SIP

SIP

młodzieżowa rada gminy

młodzieżowa rada gminy

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Gazeta Nasza Gmina

mikroporady dla przedsiębiorców

Adopcja psów

wybory ławników

wybory ławników
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook