Imieniny:
czwartek, 17 października 2019
EnglishGermanPolish

Pracownicy GOPS – telefony


GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ZDUŃSKIEJ WOLI

98-220 Zduńska Wola, ul. Zielona 30    (WEJŚCIE OD INŻYNIERSKIEJ)

NIP: 852-12-89-451       

REGON 005263187

 

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Aleksandra Pawlicka
pokój nr 9 (1 piętro)
tel. 43 825 33 69
e-mail: aleksandra.pawlicka@ugzw.pl

 

Komórka ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego

Urszula Bednarska
pokój nr 7 (1 piętro)
tel. 43 825 33 72
e-mail: urszula.bednarska@ugzw.pl

Katarzyna Witczak
pokój nr 7 (1 piętro)
tel. 43 825 33 72
e-mail: katarzyna.witczak@ugzw.pl

Alicja Szymczak
pokój nr 7 (1 piętro)
tel. 43 825 33 72
e-mail: alicja.smazek@ugzw.pl

Księgowa

Aneta Misiak
pokój nr 8 (1 piętro)
tel. 43 823 31 75
e-mail: aneta.misiak@ugzw.pl

 

Pracownicy socjalni

Małgorzata Kuźnik
pokój nr 1 (parter)
tel. 43 825 33 71
e-mail: malgorzata.kuznik@ugzw.pl

Katarzyna Grzanka
pokój nr 1 (parter)
tel. 43 825 33 71
e-mail: katarzyna.grzanka@ugzw.pl

Justyna Bartosik
pokój nr 1 (parter)
tel. 43 825 33 71
e-mail: justyna.maslowska@ugzw.pl

Agnieszka Furmańczyk
pokój nr 2 (parter)
tel. 43 825 33 71
e-mail: agnieszka.furmanczyk@ugzw.pl

Marzena Pawłowska
pokój nr 2 (parter)
tel. 43 825 33 72

 

Asystent rodziny

Anna Malinowska
pokój nr 2 (parter)
tel. 43 825 33 72

 

Komórka ds. świadczeń wychowawczych 500+

Małgorzata Cieślak
pokój nr 6 (1 piętro)
tel. 43 825 33 88
e-mail:malgorzata.cieslak@ugzw.pl

Martyna Badowska-Poprawka
pokój nr 6 (1 piętro)
tel. 43 825 33 88

e-mail:martyna.poprawka@ugzw.pl

Sylwia Kowalczyk
pokój nr 6 (1 piętro)
tel. 43 825 33 88

e-mail:sylwia.kowalczyk@ugzw.pl

wybory

wybory

baner

baner

wybory ławników

wybory ławników

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

transmisja

transmisja

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

rada gminy

rada gminy

Gazeta Nasza Gmina

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Pogoda


Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook