Przejdź do treści
Imieniny:
piątek, 24 września 2021
EnglishGermanPolish

Pracownicy GOPS – telefony


GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ZDUŃSKIEJ WOLI

98-220 Zduńska Wola, ul. Zielona 30    (WEJŚCIE OD INŻYNIERSKIEJ)

NIP: 829-12-89-451       

REGON 005263187

 

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Aleksandra Pawlicka
pokój nr 9 (1 piętro)
tel. 43 825 33 69
e-mail: aleksandra.pawlicka@ugzw.pl

 

Komórka ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego

Urszula Bednarska
pokój nr 7 (1 piętro)
tel. 43 825 33 72
e-mail: urszula.bednarska@ugzw.pl

Katarzyna Witczak
pokój nr 7 (1 piętro)
tel. 43 825 33 72
e-mail: katarzyna.witczak@ugzw.pl

Alicja Szymczak
pokój nr 7 (1 piętro)
tel. 43 825 33 72
e-mail: alicja.smazek@ugzw.pl

Księgowa

Aneta Misiak
pokój nr 8 (1 piętro)
tel. 43 823 31 75
e-mail: aneta.misiak@ugzw.pl

 

Pracownicy socjalni

Małgorzata Kuźnik
pokój nr 1 (parter)
tel. 43 825 33 71
e-mail: malgorzata.kuznik@ugzw.pl

Katarzyna Grzanka
pokój nr 1 (parter)
tel. 43 825 33 71
e-mail: katarzyna.grzanka@ugzw.pl

Justyna Bartosik
pokój nr 1 (parter)
tel. 43 825 33 71
e-mail: justyna.maslowska@ugzw.pl

Agnieszka Furmańczyk
pokój nr 2 (parter)
tel. 43 825 33 71
e-mail: agnieszka.furmanczyk@ugzw.pl

Marzena Pawłowska
pokój nr 2 (parter)
tel. 43 825 33 72

 

Asystent rodziny

Anna Malinowska
pokój nr 2 (parter)
tel. 43 825 33 72

 

Komórka ds. świadczeń wychowawczych 500+

Małgorzata Cieślak
pokój nr 6 (1 piętro)
tel. 43 825 33 88
e-mail:malgorzata.cieslak@ugzw.pl

Martyna Badowska-Poprawka
pokój nr 6 (1 piętro)
tel. 43 825 33 88

e-mail:martyna.poprawka@ugzw.pl

Sylwia Kowalczyk
pokój nr 6 (1 piętro)
tel. 43 825 33 88

e-mail:sylwia.kowalczyk@ugzw.pl

spis_ludnosci

narodowy spis ludności i mieszkań 2021

baner_projekt

baner_projekt

Gminny portal podatkowy

Gminny portal podatkowy

raport o stanie gminy zduńska wola

raport o stanie gminy zduńska wola

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe

transmisja sesji

transmisja sesji

gospodarka-odpadami

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

sołectwo na plus

sołectwo na plus

interpelacje

interpelacje

epuap

RODO

RODO

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

BIP

SIP

SIP

młodzieżowa rada gminy

młodzieżowa rada gminy

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Gazeta Nasza Gmina

mikroporady dla przedsiębiorców

Adopcja psów

wybory ławników

wybory ławników
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook