Imieniny:
poniedziałek, 17 lutego 2020
EnglishGermanPolish

Eskorta marzeń – z SKO w Czechach do Ekstraklasy

Piątek, 27 września na długo zapadnie w pamięci członkom Szkolnej Kasy Oszczędności działającej w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. W tym właśnie dniu na zaproszenie Banku PKO BP grupa SKO-wiczów wraz z opiekunami SKO: Agnieszką Besser-Krysiak i Jarosławem Szewczykiem udała się na stadion Suzuki Arena w Kielcach, gdzie rozgrywany był mecz PKO Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Śląskiem Wrocław.

Na początek SKO-wicze ze szkoły w Czechach wzięli udział w uroczystej ceremonii rozpoczęcia spotkania, podczas której jako dziecięca eskorta towarzyszyli piłkarzom w wyjściu na murawę. Od sponsora Ekstraklasy – Banku PKO BP otrzymali profesjonalne stroje sportowe. Następnie zajęli miejsca na trybunach, aby obejrzeć – jak się później okazało – bardzo emocjonujący pojedynek. Spotkanie po zaciętej rywalizacji zakończyło się zwycięstwem Korony Kielce 1:0. Zwycięstwo jest tym cenniejsze, iż była to pierwsza od 22 kwietnia wygrana gospodarzy na swoim boisku.

Po zakończonym pojedynku emocje nie opadły. SKO-wicze z niecierpliwością czekali na zawodników zwycięskiej drużyny, aby przybić im tzw. „piątkę” i zdobyć autograf. Najwytrwalsi wrócili z meczu z aż dziesięcioma autografami.

Dziękujemy Bankowi PKO BP za możliwość wzięcia udziału w tym niezapomnianym wydarzeniu sportowym.

wybory_2020_widget

wybory_2020_widget

baner

baner

wybory ławników

wybory ławników

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

transmisja

transmisja

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

rada gminy

rada gminy

Gazeta Nasza Gmina

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook