Imieniny:
wtorek, 26 maja 2020
EnglishGermanPolish

Przed uczniami 74 dni wakacji!

Prawie 1.500 uczniów z gminy Zduńska Wola 19 czerwca odebrało świadectwa szkolne. Tego dnia oficjalnie rozpoczęły się dla nich wakacje. Przerwa w nauce będzie wyjątkowo długa i potrwa 74 dni. Do szkolnych ław uczniowie wrócą dopiero 2 września.

W uroczystościach zakończenia roku szkolnego udział wzięli uczniowie, nauczyciele, dyrekcje szkół, a także rodzice i przedstawiciele władz gminy.

W ostatnim dniu tego roku szkolnego wręczano wyróżnienia, nagrody i podziękowania dla uczniów i rodziców oraz kwiaty dla nauczycieli. Miłym akcentem było też uhonorowanie najlepszych uczniów Nagrodą Wójta Gminy Zduńska Wola. Nagrody w postaci bonów podarunkowych otrzymało 38 uczniów, a 15 najlepszych z najlepszych w nagrodę pojedzie na kolonie do miejscowości Szczytna w Kotlinie Kłodzkiej. Spotkają się tam z węgierskimi uczniami i spędzą 8 dni na górskich wędrówkach.

Wszystkim uczniom oraz nauczycielom życzymy udanych i spokojnych wakacji.

 

wybory_2020_widget

wybory_2020_widget

baner

baner

wybory ławników

wybory ławników

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

transmisja

transmisja

gospodarka-odpadami

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

rada gminy

rada gminy

Gazeta Nasza Gmina

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook