Imieniny:
piątek, 21 lutego 2020
EnglishGermanPolish

V Memoriał im. Waldemara Rudzkiego w tenisie stołowym

W poniedziałek 4 listopada na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Wojsławicach dla upamiętnienia życia i dorobku sportowego Waldemara Rudzkiego zawodnicy i zawodniczki ze szkół podstawowych rozegrali V Memoriał im. Waldemara Rudzkiego w tenisie stołowym o Puchar Wójta Gminy Zduńska Wola. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach – szkół podstawowych klasy IV-VI oraz VII-VIII.

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE (klasy IV-VI)

Dziewczęta

1 miejsce – Nikola Piasecka

2 miejsce – Zofia Kikowska

3 miejsce – Maria Krawczyk

Chłopcy

1 miejsce – Piotr Ciepłuch

2 miejsce – Piotr Kaczmarek

3 miejsce – Marcel Karasiński

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE (klasy VII-VIII)

Dziewczęta

1 miejsce – Zuzanna Sadowska

2 miejsce – Zuzanna Pawlak

3 miejsce – Patrycja Sadowska

 Chłopcy

1 miejsce – Olaf Wiśniewski

2 miejsce – Kacper Woźniak

3 miejsce – Łukasz Pluskota

DRUŻYNOWE – SZKOŁY PODSTAWOWE

1 miejsce – Szkoła Podstawowa w Wojsławicach

2 miejsce – Szkoła Podstawowa w Janiszewicach

3 miejsce – Szkoła Podstawowa w Annopolu Starym

 

Podejmując się organizacji rozgrywek chcieliśmy przede wszystkim przypomnieć, że przed laty w wiejskiej szkole w Wojsławicach pracował wielki pasjonat tenisa stołowego – Waldemar Rudzki. Bardzo skromny i pracowity człowiek. Wieloletni nauczyciel Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach. Sympatyk sportu, organizator wielu imprez sportowych na terenie Gminy Zduńska Wola. Zasłużony działacz sportowy w ramach Wojewódzkiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. Za szczególne zaangażowanie w pracy zawodowej i społecznej został odznaczony złotą, srebrną oraz brązową odznaką LZS.     

Za pomoc w organizacji turnieju składamy serdeczne podziękowania: Jarosławowi Bombie oraz Jackowi Kubisowi – sędziom turnieju – za merytoryczne wsparcie i poprowadzenie rozgrywek, Markowi Guciowi – Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Wojsławicach za udostępnienie obiektu oraz Zarządowi Towarzystwa Przyjaciół Szkół Rolniczych za wsparcie i sfinansowanie zakupu nagród. 

wybory_2020_widget

wybory_2020_widget

baner

baner

wybory ławników

wybory ławników

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

transmisja

transmisja

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

rada gminy

rada gminy

Gazeta Nasza Gmina

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook