Imieniny:
piątek, 14 sierpnia 2020
EnglishGermanPolish

Umowa na rozbudowę drogi gminnej Karsznice – Ostrówek podpisana

Dzisiaj została podpisana z wykonawcą umowa na realizację zadania pn. „Rozbudowa drogi gminnej nr 119060E w miejscowościach Karsznice i Ostrówek”, na które Gmina Zduńska Wola otrzymała dofinansowanie w wysokości 70% wartości zadania z Funduszu Dróg Samorządowych.

Roboty zrealizuje firma HUCZ Sp. z o.o. Sp. K. z Boronowa k/Częstochowy. Koszt zadania to 4 176 398,12 zł brutto. W ramach inwestycji wykonana zostanie nowa nawierzchnia jezdni, chodnik, rowy, pobocza, przepusty pod zjazdami, przepust na rzece Tymiance oraz wyniesione przejścia dla pieszych.

Na całym odcinku drogi przewiduje się wykonanie nowej warstwy konstrukcyjnej. Jezdnia drogi gminnej po rozbudowie będzie miała szerokość 5,5 m. Szerokość ciągu pieszego po rozbudowie będzie wynosiła 2 m.

Zakończenie prac zaplanowano do 30.11.2020 r.

Nadzór inwestorski będzie pełniła firma KWS Solutions Katarzyna Wieczorek-Staszewska ze Zduńskiej Woli.

baner

baner

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

transmisja

transmisja

gospodarka-odpadami

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

rada gminy

rada gminy

Gazeta Nasza Gmina

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Adopcja psów

wybory ławników

wybory ławników
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook