Imieniny:
niedziela, 15 grudnia 2019
EnglishGermanPolish

Przebudowa dróg w miejscowościach Czechy – Ogrodzisko

W dniu 5 czerwca została podpisana umowa na wykonanie rozbudowy i przebudowy dróg gminnych w miejscowościach Czechy – Ogrodzisko. Wykonawcą robót będzie Firma Usługowo-Handlowa MARTOM Mariusz Rubajczyk ze Zduńskiej Woli.

Zakres robót będzie obejmował 3 odcinki.

W ramach inwestycji na odcinkach przebudowywanej jezdni o długości blisko 3 km będzie rozebrana istniejąca konstrukcja i ułożona nowa z kruszywa łamanego oraz dwóch warstw z betonu asfaltowego oraz wykonane ujednolicenie szerokości jezdni od 5,2 – 5,5 m na odcinku prostym oraz do 6 m na łukach drogi. Wzdłuż przebudowywanych jezdni po prawej stronie zarówno w miejscowościach Ogrodzisko i Czechy  będą wykonane chodniki o szerokości 1,5 – 2 m z kostki betonowej. Ponadto na  odcinku II tj. pomiędzy wsiami Czechy – Ogrodzisko zostanie wykonana ścieżka pieszo-rowerowa o szerokości 2,5 m.

Wartość robót to blisko 5,5 miliona złotych. Na realizację inwestycji Gmina Zduńska Wola pozyskała dofinansowanie w wysokości 50 % wartości zadania z Funduszu Dróg Samorządowych.

wybory

wybory

baner

baner

wybory ławników

wybory ławników

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

transmisja

transmisja

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

rada gminy

rada gminy

Gazeta Nasza Gmina

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook