Imieniny:
poniedziałek, 25 maja 2020
EnglishGermanPolish

Nowi młodzi radni na nową kadencję

W październiku bieżącego roku w szkołach podstawowych na terenie gminy odbyły się wybory członków Młodzieżowej Rady Gminy Zduńska Wola. W wyborach wybrano 15 radnych.

Uroczysta inauguracyjna sesja odbyła się 22 listopada. W  sesji, poza radnymi Młodzieżowej Rady Gminy, udział wzięli dyrektorzy szkół podstawowych, Henryk Staniucha wójt Gminy Zduńska Wola oraz Janusz Sakiewa Przewodniczący Rady Gminy Zduńska Wola. Podczas  sesji radni złożyli ślubowanie i wybrali przewodniczącego, wiceprzewodniczących i sekretarza Młodzieżowej Rady Gminy Zduńska Wola.

W wyniku tajnego głosowania przewodniczącym Młodzieżowej Rady Gminy Zduńska Wola wybrany został Krystian Michalski – uczeń Szkoły Podstawowej w Krobanowie. Krystian to koleżeński, życzliwy, przyjaźnie nastawiony do ludzi, pracowity  i do tego uzdolniony plastycznie chłopak, promuje gminę nie tylko wśród lokalnej społeczności, ale i w kraju. W listopadzie br. wywalczył I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Maska – niejedną kryje tajemnicę”, zorganizowanym przez  Szkołę Podstawową im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej; natomiast w ubiegłym roku szkolnym zdobył nagrodę wójta w Powiatowym Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową.

Wiceprzewodniczącymi zostały: Weronika Kiedrowska ze Szkoły Podstawowej w Janiszewicach, Lena Dąbrowska ze Szkoły Podstawowej w Czechach oraz Zuzanna Pawlak – ze Szkoły Podstawowej w Annopolu Starym. Sekretarzem MRG wybrano Wiktorię Karasińską – uczennicę Szkoły Podstawowej w Krobanowie.

Radnym Młodzieżowej Rady Gminy gratulujemy objęcia funkcji oraz życzymy pełnej satysfakcji z pracy na rzecz młodzieży gminy Zduńska Wola.

wybory_2020_widget

wybory_2020_widget

baner

baner

wybory ławników

wybory ławników

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

transmisja

transmisja

gospodarka-odpadami

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

rada gminy

rada gminy

Gazeta Nasza Gmina

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook