Przejdź do treści
Imieniny:
piątek, 27 maja 2022
EnglishGermanPolishUkrainian

Mobilny Punkt Informacyjny na temat funduszy Unii Europejskiej oraz Partnerstwa Publiczno-Prywatnego

MPI to forma spotkań z klientami (w formie konsultacji indywidualnych) przeprowadzana poza siedzibą Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich i z uwzględnieniem zidentyfikowanych potrzeb informacyjnych mieszkańców danego terenu. Celem konsultacji jest zwiększenie świadomości Beneficjentów oraz potencjalnych Beneficjentów o możliwości otrzymania bezpłatnej, profesjonalnej i kompleksowej informacji dotyczącej Funduszy Europejskich oraz PPP w Punktach Informacyjnych oraz przekazanie informacji o zakresie usług oferowanych przez Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Ponadto, MPI ma na celu zachęcenie Klientów do skorzystania z usług PIFE, jak również dostarczenie informacji o możliwościach korzystania z Programów finansowanych z Funduszy Europejskich i ze współfinansowanych projektów oraz o zasadach ich realizacji

MPI będzie działać 9 maja 2022 w godzinach 11:30-14:00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Zduńskiej Woli (ul. Szadkowska 6c)

Pomoc dla Ukrainy

pomoc dla Ukrainy

baner_projekt_2022

baner_projekt_2022

Kolej Dużych Prędkości

Kolej Dużych Prędkości

Gminny portal podatkowy

Gminny portal podatkowy

raport o stanie gminy zduńska wola

raport o stanie gminy zduńska wola

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe

transmisja sesji

transmisja sesji

gospodarka-odpadami

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

sołectwo na plus

sołectwo na plus

interpelacje

interpelacje

epuap

RODO

RODO

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

BIP

SIP

SIP

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Gazeta Nasza Gmina

mikroporady dla przedsiębiorców

Adopcja psów

wybory ławników

wybory ławników
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook