piątek, 22 czerwca 2018

Zaproszenie na posiedzenie Komisji Rady Gminy Zduńska Wola

Zduńska Wola, dn. 14.06.2018 r.

Uprzejmie zawiadamiam, że w świetlicy wiejskiej w Gajewnikach, Gajewniki 28,
98 – 220 Zduńska Wola, odbędą się posiedzenia:

21 czerwca 2018 r. – Komisji Rewizyjnej – o godz. 13:00.

21 czerwca 2018 r. – Komisji Społeczno – Oświatowej – o godz. 13:00.

21 czerwca 2018 r. – Komisji Budżetowo – Gospodarczej – o godz. 13:00.

21 czerwca 2018 r. – Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska – o godz. 13:00.

Porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przyjęcie porządku obrad.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Zduńska Wola
    na rok 2018 – materiały 1.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przekazania środków finansowych
    na Fundusz Wsparcia Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu samochodu dla Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli – materiały nr 2.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie ustalenia zasad usytuowania na terenie Gminy Zduńska Wola miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych – materiały nr 3.
  7. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń
    na sprzedaż napojów alkoholowych na terenie Gminy Zduńska Wola – materiały nr 4.
  8. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wynagrodzenia Wójta Gminy Zduńska Wola – materiały nr 5.
  9. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie
    z wychowania przedszkolnego oraz częściowego zwolnienia z tych opłat – materiały nr 6.
  10. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyrażenia woli przekazania drogi wewnętrznej położonej w obrębie geodezyjnym Karsznice, gmina Zduńska Wola.  – materiały 7.
  11. Sprawy różne.
  12. Zakończenie posiedzenia.