piątek, 22 lutego 2019

Zaproszenie na posiedzenie Komisji Rady Gminy Zduńska Wola

Zduńska Wola, dn. 13.02.2019 r.

Zaproszenie

Uprzejmie zawiadamiam, że w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zduńska Wola ul. Zielona 30, odbędą się posiedzenia:

21 lutego 2019 r. – Komisji rewizyjnej – o godz. 14:00.

21 lutego 2019 r.. – Komisji skarg, wniosków i petycji – o godz. 14:00.

21 lutego 2019 r. – Komisji oświaty, kultury i spraw społecznych – o godz. 14:00.

21 lutego 2019 r. – Komisji budżetowej, rolnictwa, rozwoju i ochrony środowiska – o godz. 14:00.

Porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przyjęcie porządku obrad.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru części wsi Karsznice, Krobanów, Ostrówek i Michałów – materiały nr 1.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Zduńska Wola
    na rok 2019 – materiały 2.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Zduńska Wola w 2019 roku – materiały nr 3.
  7. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie ustalenia regulaminu głosowania w wyborach ławników do sądów powszechnych – materiały nr 4.
  8. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyboru ławników do sądu Okręgowego w Sieradzu – materiały nr 5.
  9. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Zduńska Wola – materiały nr 6.
  10. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów – materiały nr 7.
  11. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Zduńska Wola – materiały nr 8
  12. Zaopiniowanie sprawozdania z realizacji Gminnego Programu Profilaktyki
    i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomani za 2018 rok w Gminie Zduńska Wola – materiały nr 9.
  13. Zaopiniowanie sprawozdania z realizacji Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie za okres I – XII 2018 rok – materiały nr 10.
  14. Zaopiniowanie sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli za rok 2018 – materiały nr11
  15. Sprawy różne.
  16. Zakończenie posiedzenia.