poniedziałek, 15 października 2018

Zaproszenie na posiedzenie Komisji Rady Gminy Zduńska Wola

Zduńska Wola, dn. 17.09.2018 r.

Uprzejmie zawiadamiam, że w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zduńska Wola,
ul. Zielona 30, 98 -220 Zduńska Wola odbędą się posiedzenia:

24 września 2018 r. – Komisji Rewizyjnej – o godz. 13:00.

24 września 2018 r. – Komisji Społeczno – Oświatowej – o godz. 13:00.

24 września 2018 r. – Komisji Budżetowo – Gospodarczej – o godz. 13:00.

24 września 2018 r. – Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska – o godz. 13:00.

Porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przyjęcie porządku obrad.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Annopole Nowe – materiały nr 1.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Annopole Stare – materiały nr 2.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Biały Ług – materiały nr 3.
  7. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Czechy – materiały nr 4.
  8. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Gajewniki – materiały nr 5.
  9. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Gajewniki – Kolonia – materiały nr 6.
  10. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Henryków – materiały nr 7.
  11. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Izabelów – materiały nr 8.
  12. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Janiszewice – materiały nr 9.
  13. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Karsznice – materiały nr 10.
  14. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Kłady – materiały nr 11.
  15. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Korczew – materiały nr 12.
  16. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Krobanów – materiały nr 13.
  17. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Michałów – materiały nr 14.
  18. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Mostki – materiały nr 15.
  19. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Ochraniew – materiały nr 16.
  20. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Ogrodzisko – materiały nr 17.
  21. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Opiesin – materiały nr 18.
  22. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Ostrówek – materiały nr 19.
  23. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Piaski – materiały nr 20.
  24. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Polków – materiały nr 21.
  25. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Poręby – materiały nr 22.
  26. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Pratków – materiały nr 23.
  27. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Rębieskie – materiały nr 24.
  28. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Suchoczasy – materiały nr 25.
  29. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Tymienice – materiały nr 26.
  30. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Wojsławice – materiały nr 27.
  31. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Wólka Wojsławska – materiały nr 28.
  32. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Wymysłów – materiały nr 29.
  33. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Zamłynie – materiały nr 30.
  34. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia statutu sołectwa Zborowskie – materiały nr 31.
  35. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Zduńska Wola
    na rok 2018 – materiały 32.
  36. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Zduńska Wola na lata 2018 – 2028 – materiały nr 33.
  37. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w miejscowości Mostki Gmina Zduńska Wola – materiały nr 34.
  38. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy drodze wewnętrznej
    we wsi Polków gmina Zduńska Wola – materiały nr 35.
  39. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy drodze wewnętrznej
    we wsi Tymienice gmina Zduńska Wola – materiały 36.
  40. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały
    Nr XXV/181/2012 Rady Gminy Zduńska Wola z dnia 26 września 2012 r w sprawie udzielania uczniom pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Zduńska Wola – materiały nr 37.
  41. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przyjęcia gminnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Uczniów – materiały nr 38.
  42. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie powierzenia realizacji publicznego zadania w zakresie udzielania dotacji celowej dla podmiotów prowadzących żłobki lub kluby dziecięce – materiały nr 39.
  43. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej – materiały nr 40.
  44. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przyznawania jednorazowej zapomogi dla rodzin,
    w których podczas jednego porodu urodziło się troje lub więcej dzieci– materiały nr 41.
  45. Zaopiniowanie informacji o przebiegu wykonania budżetu Gminy Zduńska Wola
    za półrocze 2018 roku.
  46. Zaopiniowanie informacji o kształtowaniu się Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Zduńska Wola po półroczu 2018 roku.
  47. Sprawy różne.
  48. Zakończenie posiedzenia.