czwartek, 18 stycznia 2018
EnglishPolish

Zaproszenie na posiedzenie Komisji Rady Gminy Zduńska Wola

Zduńska Wola, dnia 11.12.2017 r.

Zaproszenie

Uprzejmie zawiadamiam, że w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zduńska Wola, ul. Zielona 30, 98-220 Zduńska Wola odbędą się posiedzenia:

21 grudnia 2017 r. – Komisji Rewizyjnej – o godz. 13:00.

21 grudnia 2017 r. – Komisji Społeczno – Oświatowej – o godz. 13:00.

21 grudnia 2017 r. – Komisji Budżetowo – Gospodarczej – o godz. 13:00.

21 grudnia 2017 r. – Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska – o godz. 13:00.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przyjęcie porządku obrad.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Zduńska Wola na rok 2017.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej prognozy Finansowej Gminy Zduńska Wola na lata 2017 – 2028.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie określenia wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2017.
  7. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie ustalenia sieci przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na terenie Gminy Zduńska Wola.
  8. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz przeciwdziałania Narkomani.
  9. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony ofiar Przemocy w Rodzinie na 2018 rok.
  10. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przyjęcia Programu Rewitalizacji dla Gminy Zduńska Wola.
  11. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy oraz ustalenia wysokości tej opłaty.
  12. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy drodze wewnętrznej we wsi Karsznice gmina Zduńska Wola.
  13. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie planu pracy Rady Gminy Zduńska Wola na rok 2018.
  14. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie planu pracy Komisji Rewizyjnej na rok 2018.
  15. Sprawy różne.
  16. Zakończenie posiedzenia.