piątek, 22 lutego 2019

Zapraszamy na badania mammograficzne

W dniu 15 marca 2018 r. (czwartek) w godzinach 9.00-17.00 przy Zespole Szkół w Czechach odbędą się bezpłatne badania mammograficzne. Do badania uprawnione są kobiety w wieku od 50 do 69 roku życia, które w ciągu ostatnich 2 lat nie korzystały z bezpłatnej profilaktyki. ZAPISY na badania odbywają się pod numerem telefonu 42 254 64 10 lub 517 544 004. Do rejestracji telefonicznej należy przygotować numer PESEL i numer telefonu.

Badaniem nie mogą być objęte kobiety, u których wcześniej w piersiach zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym. Badania wykonywać będzie  Centrum Nowoczesnej Diagnostyki MEDICA, który  jest świadczeniodawcą z ramienia NFZ i zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia realizuje Narodowy Program Zwalczania Chorób Nowotworowych w zakresie mammografii. Więcej informacji na stronie: www.medica.org.pl.

Znajdź nas na mapie

Nadchodzące Wydarzenia