niedziela, 15 września 2019

Przed uczniami 74 dni wakacji!

Prawie 1.500 uczniów z gminy Zduńska Wola 19 czerwca odebrało świadectwa szkolne. Tego dnia oficjalnie rozpoczęły się dla nich wakacje. Przerwa w nauce będzie wyjątkowo długa i potrwa 74 dni. Do szkolnych ław uczniowie wrócą dopiero 2 września.

W uroczystościach zakończenia roku szkolnego udział wzięli uczniowie, nauczyciele, dyrekcje szkół, a także rodzice i przedstawiciele władz gminy.

W ostatnim dniu tego roku szkolnego wręczano wyróżnienia, nagrody i podziękowania dla uczniów i rodziców oraz kwiaty dla nauczycieli. Miłym akcentem było też uhonorowanie najlepszych uczniów Nagrodą Wójta Gminy Zduńska Wola. Nagrody w postaci bonów podarunkowych otrzymało 38 uczniów, a 15 najlepszych z najlepszych w nagrodę pojedzie na kolonie do miejscowości Szczytna w Kotlinie Kłodzkiej. Spotkają się tam z węgierskimi uczniami i spędzą 8 dni na górskich wędrówkach.

Wszystkim uczniom oraz nauczycielom życzymy udanych i spokojnych wakacji.