Imieniny:
czwartek, 24 maja 2018
EnglishGermanPolish

Wysportowane Misie w Annopolu Starym

Po raz piąty zorganizowano turniej sprawności fizycznej dla dzieci z klas I-III pn. „WYSPORTOWANY MIŚ” pod patronatem Wójta Gminy Zduńska Wola – Henryka Staniuchy. Dzieci rywalizowały na boisku wielofunkcyjnym przy Szkole Podstawowej w Annopolu Starym. Mistrzami po raz drugi z rzędu zostali gospodarze, czyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Annopolu Starym. Wysportowany Miś to zawody sportowe skierowane do najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Turniej organizowany jest w formie gier i zabaw lekkoatletycznych, które przy okazji kształtują sprawność fizyczną zawodników. W nagrodę wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz pluszowe misie.

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce: Szkoła Podstawowa w Annopolu Starym;

II miejsce: Szkoła Podstawowa w Krobanowie;

III miejsce: Szkoła Podstawowa w Wojsławicach;

IV miejsce: Szkoła Podstawowa w Janiszewicach;

V miejsce: Szkoła Podstawowa w Izabelowie;

VI miejsce: Szkoła Podstawowa w Czechach.