Imieniny:
poniedziałek, 22 kwietnia 2019
EnglishGermanPolish

W drodze do Zagyvaszántó

W poniedziałek,  z samego rana grupa 15 najlepszych uczniów z gminnych szkół wraz z opiekunkami wyjechała na tygodniowy pobyt do Zagyvaszántó. Tam spotkają się z grupą dzieci z miasta partnerskiego Lőrinci. W programie pobytu przewidziano zwiedzanie Budapesztu, miast: Hatvan i Eger, wycieczkę do pasma gór Mantra oraz pałacu królewskiego i parku Grassalkovich w Gödöllő. Życzymy im wielu niezapomnianych wrażeń.

wybory

wybory

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gpks

gpks

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook