Imieniny:
niedziela, 24 czerwca 2018
EnglishGermanPolish

VIII Gminna Spartakiada Przedszkolaka – ZDROWO, BO SPORTOWO

W Szkole Podstawowej w Wojsławicach odbyła się VIII Spartakiada Przedszkolaka. Hasło przewodnie tegorocznej imprezy brzmiało „Zdrowo, bo sportowo”. W zawodach rywalizowało 8 drużyn z oddziałów przedszkolnych i przedszkoli z terenu gminy Zduńska Wola. Uczniowie brali udział w 8 konkurencjach: ślizg po ławeczce, tor przeszkód, drużynowy skok w dal, slalom, przenoszenie melona, kodowanie, rzut piłeczką do kosza i przeciąganie liny. Swoje konkurencje mieli też nauczyciele, tym razem zmierzyli się z dyktandem graficznym. Rywalizacja przebiegła sprawnie, wszyscy przestrzegali zasady fair play. Ostatecznie puchar Wójta Gminy Zduńska Wola zdobyła drużyna z Czech, tuż za nią uplasowała się drużyna z Wojsławic i kolejno Ochraniewa, Tymienic, Krobanowa, Izabelowa, Annopola i Janiszewic. Wszyscy uczestnicy oprócz pucharów za udział, otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dziękujemy zawodnikom, nauczycielom za ich przygotowanie oraz współorganizatorom
VIII Spartakiady Przedszkolaka – Stowarzyszeniu „RAZEM ŁATWIEJ” i Szkole Podstawowej w Wojsławicach.

Zadanie współfinansowane z środków Gminy Zduńska Wola.