Imieniny:
poniedziałek, 18 marca 2019
EnglishGermanPolish

VIII Gminna Spartakiada Przedszkolaka – ZDROWO, BO SPORTOWO

W Szkole Podstawowej w Wojsławicach odbyła się VIII Spartakiada Przedszkolaka. Hasło przewodnie tegorocznej imprezy brzmiało „Zdrowo, bo sportowo”. W zawodach rywalizowało 8 drużyn z oddziałów przedszkolnych i przedszkoli z terenu gminy Zduńska Wola. Uczniowie brali udział w 8 konkurencjach: ślizg po ławeczce, tor przeszkód, drużynowy skok w dal, slalom, przenoszenie melona, kodowanie, rzut piłeczką do kosza i przeciąganie liny. Swoje konkurencje mieli też nauczyciele, tym razem zmierzyli się z dyktandem graficznym. Rywalizacja przebiegła sprawnie, wszyscy przestrzegali zasady fair play. Ostatecznie puchar Wójta Gminy Zduńska Wola zdobyła drużyna z Czech, tuż za nią uplasowała się drużyna z Wojsławic i kolejno Ochraniewa, Tymienic, Krobanowa, Izabelowa, Annopola i Janiszewic. Wszyscy uczestnicy oprócz pucharów za udział, otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dziękujemy zawodnikom, nauczycielom za ich przygotowanie oraz współorganizatorom
VIII Spartakiady Przedszkolaka – Stowarzyszeniu „RAZEM ŁATWIEJ” i Szkole Podstawowej w Wojsławicach.

Zadanie współfinansowane z środków Gminy Zduńska Wola.

wybory

wybory

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gpks

gpks

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook