sobota, 25 maja 2019

Szkoła w Czechach walczy o 10 tys. zł!

Szkolna Kasa Oszczędności działająca w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach walczy o nagrodę internautów w wysokości 10.000 zł w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności. Wcześniej szkoła w Czechach okazała się najlepszą w regionie łódzkim, zdobyła nagrodę I stopnia w wysokości 3 tys. zł i tym samym znalazła się w gronie jedenastu najlepszych szkół w Polsce, w których działa SKO.

Aby pomóc szkole w Czechach wygrać 10 tys. zł wystarczy do 10 września do godz. 12.00 wejść na stronę www.pkobp.pl/glosowanie-internautow/wyniki-edycji-2017-2018,  znaleźć kronikę SKO w Czechach, podać swoje imię oraz e-mail, przepisać kod z obrazka i zagłosować. Na koniec należy kliknąć w link potwierdzający głosowanie na swojej poczcie. Z jednego adresu e-mail można głosować tylko raz.

Ponadto we wrześniu okaże się, która z finałowych szkół zdobędzie dodatkowo nagrody w wysokości 20 tys., 15 tys. i 10 tys. zł, które przyzna specjalnie powołana komisja konkursowa. Trzymamy kciuki!

okw