Imieniny:
sobota, 25 maja 2019
EnglishGermanPolish

Szkoła w Czechach walczy o 10 tys. zł!

Szkolna Kasa Oszczędności działająca w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach walczy o nagrodę internautów w wysokości 10.000 zł w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności. Wcześniej szkoła w Czechach okazała się najlepszą w regionie łódzkim, zdobyła nagrodę I stopnia w wysokości 3 tys. zł i tym samym znalazła się w gronie jedenastu najlepszych szkół w Polsce, w których działa SKO.

Aby pomóc szkole w Czechach wygrać 10 tys. zł wystarczy do 10 września do godz. 12.00 wejść na stronę www.pkobp.pl/glosowanie-internautow/wyniki-edycji-2017-2018,  znaleźć kronikę SKO w Czechach, podać swoje imię oraz e-mail, przepisać kod z obrazka i zagłosować. Na koniec należy kliknąć w link potwierdzający głosowanie na swojej poczcie. Z jednego adresu e-mail można głosować tylko raz.

Ponadto we wrześniu okaże się, która z finałowych szkół zdobędzie dodatkowo nagrody w wysokości 20 tys., 15 tys. i 10 tys. zł, które przyzna specjalnie powołana komisja konkursowa. Trzymamy kciuki!

wybory

wybory

okw

okw

wybory ławników

wybory ławników

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gpks

gpks

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook