Imieniny:
czwartek, 18 lipca 2019
EnglishGermanPolish

Stawiamy na innowacyjność i bezpieczeństwo!

            Już w maju rozpocznie się realizacja projektu „Bezpiecznie rowerem przez Gminę Zduńska Wola”. Projekt, który realizowany jest przy udziale Komendy Powiatowej Policji
w Zduńskiej Woli oraz Stowarzyszenia na rzecz Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Razem łatwiej”, skierowany jest do mieszkańców Gminy Zduńska Wola. Głównym założeniem przedsięwzięcia jest uświadomienie najmłodszych uczestników ruchu drogowego
o bezpiecznym poruszaniu się po drodze. Dlatego ważnym elementem będą prelekcje prowadzone we wszystkich gminnych placówkach oświatowych przez funkcjonariuszy z KPP w Zduńskiej Woli. Dla starszych uczestników ruchu drogowego zorganizowana zostanie konferencja dotycząca bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W ramach otrzymanego dofinansowanie powstaną dwie stacje naprawcze dla rowerów, które dostępne będą dla wszystkich mieszkańców gminy. Zakupione zostaną „autochodziki”, „busochodziki”, które będą pomocne podczas spotkań profilaktycznych z najmłodszymi dziećmi. W celach edukacyjnych dla młodzieży zakupione zostaną alko- i narkogogle. Zwieńczeniem całego projektu będzie rajd rowerowy.

Mamy głęboką nadzieję, że wszystkie podjęte inicjatywy wpłyną na zwiększenie świadomości mieszkańców na temat bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

Gmina Zduńska Wola otrzymała dotację w wysokości 49.529,00 zł z Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi.

wybory

wybory

wybory ławników

wybory ławników

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gpks

gpks

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook