Imieniny:
niedziela, 20 stycznia 2019
EnglishGermanPolish

Spotkanie informacyjne poświęcone Funduszom Inicjatyw Obywatelskich

Pełnomocnik Rządu ds. Społeczeństwa Obywatelskiego i Równego Traktowania oraz Wojewoda Łódzki zapraszają na spotkanie informacyjne na temat zasad finansowania inicjatyw obywatelskich z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, które odbędzie się w dniu 13 marca 2018 r. w Dużej Sali Obrad Rady Miejskiej w Łodzi, ul. Piotrkowska 104, w godz. 10.00 – 12.00. Rejestracja uczestników spotkania będzie prowadzona od 9.30.

W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, który przedstawi założenia oraz zasady uczestnictwa w konkursie w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w 2018 roku.

Pobierz (PDF, 389KB)

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


Ochrona danych

Ochrona danych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

SIP

SIP

gpks

gpks

Znajdź nas na mapie

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook