sobota, 25 maja 2019

Spotkanie informacyjne dotyczące możliwość pozyskania oraz skorzystania z Funduszy Europejskich pn. „Forum Środków Unijnych”.

Ma ono na celu zaprezentowanie tegorocznych konkursów oraz najważniejszych założeń poszczególnych naborów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego i Krajowych Programów Operacyjnych na lata 2014-2020. Wśród omawianych zagadnień poruszane są kwestie dotyczące m.in. rozwoju firm, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii, wsparcia aktywności zawodowej osób bezrobotnych, termomodernizacji budynków oraz realizacji i rozliczania projektów (dobre praktyki). Zagadnienia te omawiają specjaliści z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi oraz Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, którzy udzielają również konsultacji indywidualnych i odpowiadają na szczegółowe pytania uczestników forum.

Najbliższe „Forum Środków Unijnych” odbędzie się 21 marca 2019 r. w godz. 13:00 – 15:30 (rejestracja od godz. 12:30) w Zduńskowolskim Centrum Integracji Ratusz, pl. Wolności 26 – sala kameralna – wejście A od strony Kina Ratusz.

Zakres tematyczny spotkania

Pobierz (PDF, 493KB)