Imieniny:
sobota, 25 maja 2019
EnglishGermanPolish

Spotkanie informacyjne dotyczące możliwość pozyskania oraz skorzystania z Funduszy Europejskich pn. „Forum Środków Unijnych”.

 

Ma ono na celu zaprezentowanie tegorocznych konkursów oraz najważniejszych założeń poszczególnych naborów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego i Krajowych Programów Operacyjnych na lata 2014-2020. Wśród omawianych zagadnień poruszane są kwestie dotyczące m.in. rozwoju firm, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii, wsparcia aktywności zawodowej osób bezrobotnych, termomodernizacji budynków oraz realizacji i rozliczania projektów (dobre praktyki). Zagadnienia te omawiają specjaliści z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi oraz Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, którzy udzielają również konsultacji indywidualnych i odpowiadają na szczegółowe pytania uczestników forum.

Najbliższe „Forum Środków Unijnych” odbędzie się 21 marca 2019 r. w godz. 13:00 – 15:30 (rejestracja od godz. 12:30) w Zduńskowolskim Centrum Integracji Ratusz, pl. Wolności 26 – sala kameralna – wejście A od strony Kina Ratusz.

 

Zakres tematyczny spotkania

 

Pobierz (PDF, 493KB)

 

wybory

wybory

okw

okw

wybory ławników

wybory ławników

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gpks

gpks

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook