Imieniny:
sobota, 17 listopada 2018
EnglishGermanPolish

SKO w Czechach na szóstkę

26 października – dokładnie w szóstą rocznicę powstania SKO w Czechach – odbyły się główne obchody urodzin Szkolnej Kasy Oszczędności w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach.

W uroczystości wzięli udział: Iwona Szewczyk-Bąk – skarbnik gminy Zduńska Wola,  Tomasz Buda – dyrektor Banku PKO BP w Zduńskiej Woli i Iwona Urbańska – kierownik Zespołu Obsługi Klienta w Banku PKO BP w Zduńskiej Woli. Swoją obecnością zaszczyciły również maskotki związane z SKO: Żyrafka Lokatka i Pancernik Hatetepes.

Uczniowie wzięli udział w przedstawieniu promującym SKO przygotowanym przez Beatę Skrzypczyńską pod hasłem “SKO to jest to!” Następnie Tomasz Buda – dyrektor Banku PKO BP w Zduńskiej Woli uroczyście przekazał na ręce Anny Stoparczyk – dyrektora szkoły w Czechach, czek na kwotę 15 tys. zł za zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie dla SKO. Szkoła przekazała także podziękowania za wieloletnią współpracę na ręce Tomasza Budy i  Iwony Urbańskiej.

Po części artystycznej klasy czwarte uczestniczyły w zmaganiach w turnieju SKO pod hasłem „SKO na szóstkę”. Przedstawiciele uczniów rywalizowali w częściach pisemnej i sportowej połączonej z wiedzą matematyczną przygotowanych przez opiekunów SKO: Jarosława Szewczyka, Agnieszkę Besser-Krysiak oraz nauczyciela wychowania fizycznego Donatę Jasiewicz. Ponadto każda z klas zaprezentowała hasło promujące SKO oraz plakat promujący oszczędzanie.

Po emocjonującej i zaciętej walce pierwsze miejsce zajęły ex aequo klasy 4a i 4c. Na drugim miejscu sklasyfikowaliśmy klasę 4b. Każda z drużyn została nagrodzona dyplomem i nagrodami ufundowanymi przez SKO, a kibice z rąk Żyrafki Lokatki i Pancernika Hatetepesa otrzymali słodkie upominki i ołówki z logo SKO.

baner_samorzad_wybory_2018

Wybory samorządowe 2018

baner

baner

Pogoda


Ochrona danych

Ochrona danych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

SIP

SIP

gpks

gpks

Znajdź nas na mapie

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook