Imieniny:
poniedziałek, 22 kwietnia 2019
EnglishGermanPolish

SKO w Czechach druga w Polsce!

Ogromnym sukcesem zakończył się udział Szkolnej Kasy Oszczędności działającej w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach w Ogólnopolskim Konkursie dla SKO oraz w Ogólnopolskim Konkursie dla Opiekunów SKO z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczysta gala podsumowująca oba konkursy odbyła się w miniony piątek, 19 października w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, a prowadził ją Maciej Kurzajewski.

W Ogólnopolskim Konkursie dla SKO za rok 2017/2018 szkoła w Czechach wywalczyła drugie miejsce i zdobyła nagrodę w wysokości 15 tys. zł. Symboliczny czek z rąk Małgorzaty Kocoń – dyrektora Biura Młodego Klienta w Banku PKO BP oraz Jana Emeryka Rościszewskiego – wiceprezesa zarządu Banku PKO BP odebrała Anna Stoparczyk – dyrektor szkoły. Wcześniej szkoła sięgnęła po nagrodę I stopnia w etapie regionalnym i zdobyła 3 tys. zł. W konkursie należało wykazać się całorocznymi działaniami związanymi między innymi z edukacją ekonomiczną, nauką ekologii, popularyzacją SKO i prowadzeniem bloga na platformie SzkolneBlogi.pl.

Duży sukces odnieśli również opiekunowie Szkolnej Kasy Oszczędności. Jarosław Szewczyk w Ogólnopolskim Konkursie dla Opiekunów SKO z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podobnie jak w roku ubiegłym, otrzymał złotą odznakę i tym samym znalazł się w gronie jedenastu najlepszych opiekunów SKO w Polsce. Z kolei drugiemu opiekunowi SKO – Agnieszce Besser-Krysiak, która debiutowała w konkursie, komisja konkursowa przyznała srebrną odznakę.

Podczas gali finałowej wręczono jedną platynową odznakę, 10 złotych, 22 srebrne oraz wybrane brązowe odznaki. Nagrody przyznawane są opiekunom za pracę na rzecz edukacji ekonomicznej i upowszechnianie idei oszczędzania wśród uczniów.

wybory

wybory

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gpks

gpks

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook