Imieniny:
niedziela, 25 sierpnia 2019
EnglishGermanPolish

Ruszamy z wymianą pieców – dotacja przyznana

              Informujemy, ze w dniu 24.08.2018 r. Gmina Zduńska Wola uzyskała akceptację  Rady Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Łodzi dla projektu  pn. ”Poprawa jakości powietrza w Gminie Zduńska Wola w ramach PONE II”. 
              Wysokość przyznanego dofinansowania na likwidację starych źródeł ciepła na paliwo stałe i montażu nowego źródła ciepła wyniesie  862 749,00 zł. Projekt zakłada likwidację 92 źródeł ciepła na terenie Gminy Zduńska Wola  i realizowany będzie w roku 2018 i 2019. W ramach projektu mieszkańcy, którzy złożyli deklaracje udziału w projekcie otrzymają dotacje, w wysokości 50% kosztów kwalifikowanych  określonych w złożonych deklaracjach. Po podpisaniu przez Gminę umowy z WFOŚiGW w Łodzi, pracownicy Urzędu Gminy, będą kontaktować się z uczestnikami projektu w celu omówienia harmonogramu realizacji zadania.

 

www.zainwestujwekologie.pl

wybory

wybory

wybory ławników

wybory ławników

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gpks

gpks

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook