wtorek, 25 września 2018

Rolnicy z terenu Gminy Zduńska Wola

Wójt Gminy Zduńska Wola uprzejmie informuje, iż w terminie do 12.07.2018 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Zduńskiej Woli, pok. nr 4 można dokonywać zgłoszeń szkód w uprawach rolnych spowodowanych przez suszę.
W tym celu należy wypełnić wszystkie dokumenty, które zostały opracowane przez Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi tj.

• wniosek o oszacowanie szkód przez komisję, pdf
  • oświadczenie nr 1 o strukturze upraw i poniesionych szkodach, pdf
  • oświadczenie nr 2 o produkcji zwierzęcej i poniesionych szkodach (jeśli dotyczy), pdf
  • oświadczenie nr 4b o poniesionych szkodach w uprawach trwałych (jeśli dotyczy). pdf

Wyżej wymienione dokumenty można również pobrać w Urzędzie Gminy w Zduńskiej Woli, pok. nr 4.

Dokumenty muszą zostać wypełnione zgodnie z wnioskiem o przyznanie płatności bezpośrednich na rok 2018, którego kserokopię należy również dołączyć do zgłoszenia szkody. Wniosek ten należy wydrukować ze strony ARiMR logując się do eWnioskuPlus.

baner_samorzad_wybory_2018

Wybory samorządowe 2018