Imieniny:
niedziela, 15 września 2019
EnglishGermanPolish

Razem będzie bezpieczniej

Program „Razem bezpieczniej” zmobilizował do współpracy społeczności lokalne. Dofinansowanie w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020” otrzymają 104 projekty zgłoszone przez wojewodów. W województwie łódzkim dofinansowanie otrzymało 9 projektów.

W dniu 21 maja br. w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie wiceminister Jarosław Zieliński wręczył listy potwierdzające przyznanie dofinansowania. Gmina Zduńska Wola otrzymała dotację w wysokości 49.529,00 zł. W ramach otrzymanego dofinansowanie powstaną dwie stacje naprawcze dla rowerów, które dostępne będą dla wszystkich mieszkańców gminy. Zakupione zostaną „autochodziki”, „busochodziki”, które będą pomocne podczas spotkań profilaktycznych z najmłodszymi dziećmi. W celach edukacyjnych dla młodzieży zakupione zostaną alko- i narkogogle. Zwieńczeniem całego projektu będzie rajd rowerowy.

 

Głównym celem programu jest wspieranie działań na rzecz bezpieczeństwa społeczności lokalnych. Patronem  programu „Razem bezpieczniej” jest jego twórca i pomysłodawca Władysław Stasiak. Pełnił on funkcję ministra spraw wewnętrznych i administracji w rządzie premiera Jarosława Kaczyńskiego oraz szefa Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

wybory

wybory

wybory ławników

wybory ławników

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gpks

gpks

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook