Imieniny:
środa, 12 grudnia 2018
EnglishGermanPolish

Radość wigilijnego wieczoru

Prawie sto pięćdziesiąt osób zasiadło do wspólnej Wigilii, która zorganizowana została w Szkole Podstawowej w Izabelowie z myślą o najstarszych i samotnych mieszkańcach gminy.

Wigilię rozpoczęły jasełka w wykonaniu uczniów tej szkoły pod kierunkiem Elżbiety Madalińskiej. Tuż po niej ks. kan. Janusz Gozdalik, proboszcz parafii pw. Św. Katarzyny w Korczewie, odczytał fragment Ewangelii o narodzeniu Pana Jezusa. Po krótkiej modlitwie wszyscy dzieli się opłatkiem. To była dobra okazja, by życzyć sobie nie tylko spokojnych, pięknych Świąt, ale także szczęśliwego Nowego Roku: wielu łask i radości, jak również miłości i wzajemnego szacunku.

Wójt Henryk Staniucha życzył wszystkim uczestnikom spotkania, aby tak radosne chwile towarzyszyły im na co dzień, abyśmy wspólnie budowali między sobą wspólnotę odpowiedzialności za losy gminy i aby wszystkie działania były podejmowane w duchu wzajemnego szacunku i zrozumienia.

Zaproszeni goście wysłuchali koncertu kolęd, który wraz z uczniami przygotowali: Kinga Sadowska oraz Witold Furmańczyk.   

Na wigilijnym stole znalazły się pyszne, tradycyjne potrawy, a wśród nich: zupa grzybowa, ryba, kapusta z grochem, pierogi z kapustą i grzybami, kompot z suszonych owoców i mnóstwo słodkości.

Wszyscy uczestnicy Wigilii zostali obdarowani kartkami świątecznymi, przygotowanymi przez uczniów placówek oświatowych z gminy Zduńska Wola oraz prezentami, wykonanymi przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Izabelowie.

Za pomoc w organizacji tego wyjątkowe spotkania serdeczne podziękowania kierujemy do mieszkańców sołectwa Izabelów oraz grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Izabelowie, jako gospodarzy tegorocznej uroczystości. Dziękujemy także Kołu Gospodyń Wiejskich z Izabelowa; druhom strażakom z OSP Izabelów oraz z OSP Annopole Nowe; dyrektorom i uczniom gminnych placówek oświatowych, sponsorom: firmie Fortuna sp. z o.o., Piekarni „Piotruś” z Ozorkowa oraz Młodzieżowej Radzie Gminy.  

 

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


Ochrona danych

Ochrona danych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

SIP

SIP

gpks

gpks

Znajdź nas na mapie

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook