czwartek, 24 maja 2018

Puchar Wójta dla piłkarzy z Czech

Na kompleksie boisk Orlik przy Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach odbył się w dniu 17 maja Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zduńska Wola dla klas IV-VII szkół podstawowych z terenu gminy Zduńska Wola.

W tegorocznych zmaganiach mistrzami zostali piłkarze z Czech, którzy w emocjonującym finale pokonali po serii rzutów karnych drużynę ze Szkoły Podstawowej w Janiszewicach 2:1. W regulaminowym czasie gry padł wynik 1:1.

Najlepszym strzelcem turnieju został Patryk Kowasz ze Szkoły Podstawowej w Czechach. Najlepszym bramkarzem został uznany Jakub Kłosiński ze Szkoły Podstawowej w Krobanowie.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – SP w Czechach

II miejsce – SP w Janiszewicach

III miejsce – SP w Izabelowie

IV miejsce – SP w Wojsławicach

V miejsce – SP w Annopolu Starym

VI miejsce – SP w Krobanowie

Dziękujemy Dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach – Annie Stoparczyk za pomoc przy organizacji turnieju.

Wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY.