Imieniny:
niedziela, 20 stycznia 2019
EnglishGermanPolish

Pożar wysypiska w Mostkach, ogień został już opanowany

Strażacy gaszą pożar wysypiska śmieci w Mostkach. Ogień został już opanowany. Jak poinformował Leszek Błaszczyk z Powiatowego Sztabu Zarządzania Kryzysowego – pożar udało się już opanować, trwa akcja jego dogaszania. Co ważne, nie ma zagrożenia dla zdrowia okolicznych mieszkańców. Strażacy proszą jednocześnie mieszkańców, żeby do północy ograniczyli zużycie wody w swoich domach. Ze względu na pył, warto również na noc zamknąć okna. 

 

 

baner

baner

transmisja

transmisja

Pogoda


Ochrona danych

Ochrona danych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

SIP

SIP

gpks

gpks

Znajdź nas na mapie

epuap2

bip

Gazeta Nasza Gmina

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

rada gminy

rada gminy

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

2017-06-29 11_55_47-Ustawienia

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook